Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody O vzdoru české vlády a chybějících ženách v politice

O vzdoru české vlády a chybějících ženách v politice

Obrázek epizody O vzdoru české vlády a chybějících ženách v politice

Poslechněte si podcast

30. 7. 2024

30 min

O epizodě podcastu

Výběr příštího českého eurokomisaře vzbudil pozornost i tím, koho vláda pominula. Nevyslyšela totiž požadavek šéfky Evropské komise, aby nominovala muže a ženu. Jediným kandidátem je ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela (STAN). Jaké souvislosti rozhodnutí má? A jak je na tom Česko s ochotou prosazovat ženy do vysokých funkcí v politice?Host: Lenka Hrbková - politoložka z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně a Národního institutu SYRIČlánek a další informace najdete na webu Seznam ZprávySledujte nás na sociálních sítích X (Twitter), Instagram nebo Threads. Náměty a připomínky nám můžete psát na e-mail zaminutusest@sz.cz

Výběr příštího českého eurokomisaře vzbudil pozornost i tím, koho vláda pominula. Nevyslyšela totiž požadavek šéfky Evropské komise, aby nominovala muže a ženu. Jediným kandidátem je ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela (STAN). Jaké souvislosti rozhodnutí má? A jak je na tom Česko s ochotou prosazovat ženy do vysokých funkcí v politice?


Host: Lenka Hrbková - politoložka z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně a Národního institutu SYRI


Článek a další informace najdete na webu Seznam Zprávy


Sledujte nás na sociálních sítích X (Twitter) , Instagram nebo Threads . Náměty a připomínky nám můžete psát na e-mail zaminutusest@sz.cz

Popis podcastu

Jedno zásadní téma každý všední den. To nejdůležitější dění v Česku, ve světě, ekonomice, sportu i kultuře optikou Seznam Zpráv.