Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody AI/Machine learning na VŠE

Poslechněte si podcast

9. 5. 2023

32 min

V novém díle podcastu 4CAST jsme si pozvali Petera Vajdečku, doktoranda z Fakulty informatiky a statistiky na VŠE, který se zabývá využitím umělé inteligence k boji proti dezinformacím. V rozhovoru se dozvíte více o tom, jak fungují jeho projekty a jak umělá inteligence může pomoci lidem. Řeč byla také o ChatGPT.  Připojte se k nám a zjistěte více o této fascinující oblasti informatiky.


Popis podcastu

Jaký je příběh lidí z Fakulty informatiky a statistiky, které potkáváte na školních chodbách a při výuce? Poznejte je se studenty Mílou a Tomem. Tohle není předpověď počasí. Tohle je 4CAST - podcast, který vznikl ve spolupráci Fakulty informatiky a statistiky a studentského spolku 4FIS.