Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu 360° - CNN Prima NEWS

Podcast 360° - CNN Prima NEWS

346 epizod

125 odběratelů

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my taky. Stránka pořadu 360°: https://cnn.iprima.cz/porady/360deg-0 Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích: Facebook: https
Obrázek epizody Hádka ve studiu kvůli Ukrajině. Já ve válce byl, tak mě nemistrujte, opřel se Kobza do Bendy

Hádka ve studiu kvůli Ukrajině. Já ve válce byl, tak mě nemistrujte, opřel se Kobza do Bendy

22. 3. 2024

55 min

Obrázek epizody Nacher: Vláda má totalitní myšlení. Váš předseda je stbák a chcete mě školit? smál se Lochman

Nacher: Vláda má totalitní myšlení. Váš předseda je stbák a chcete mě školit? smál se Lochman

20. 3. 2024

51 min

Obrázek epizody Kolaja opustil debatu o Putinovi, pobouřila ho slova Konečné. Hovořila o demokracii v Rusku

Kolaja opustil debatu o Putinovi, pobouřila ho slova Konečné. Hovořila o demokracii v Rusku

18. 3. 2024

1 hod

Obrázek epizody Ruské volby? Komedie. Putin je slizký lhář, vládne zmutované zločinecké mafii, říká historik

Ruské volby? Komedie. Putin je slizký lhář, vládne zmutované zločinecké mafii, říká historik

16. 3. 2024

16 min

Obrázek epizody Rovenský napráskal Babiše, měl by se omluvit, žádá Havlíček. Neuvěřitelné, žasl Skopeček

Rovenský napráskal Babiše, měl by se omluvit, žádá Havlíček. Neuvěřitelné, žasl Skopeček

12. 3. 2024

1 hod 3 min

Obrázek epizody Výsměch a arogance, kritizují zemědělci vládu. Tímto stylem ničeho nedosáhnete, řekl Výborný

Výsměch a arogance, kritizují zemědělci vládu. Tímto stylem ničeho nedosáhnete, řekl Výborný

8. 3. 2024

1 hod 2 min

Obrázek epizody Vildumetzová: Rakušan je jeden z nejhorších ministrů vnitra. Vytkla mu odmítnutí starosty Aše

Vildumetzová: Rakušan je jeden z nejhorších ministrů vnitra. Vytkla mu odmítnutí starosty Aše

22. 2. 2024

48 min

Obrázek epizody Jste škůdci zemědělců, rýpl Výborný do Dufka. Kde se ve vás bere taková sprostota? opáčil

Jste škůdci zemědělců, rýpl Výborný do Dufka. Kde se ve vás bere taková sprostota? opáčil

20. 2. 2024

50 min

Obrázek epizody Konečná: Obíráme lidi a financujeme granáty. Mají se Rusáci zastavit u Košic? vyjel Pospíšil

Konečná: Obíráme lidi a financujeme granáty. Mají se Rusáci zastavit u Košic? vyjel Pospíšil

7. 2. 2024

26 min

Obrázek epizody Havlíček: Rakušan si šoupl dvanáctku a podkopl vládě nohy. Nebylo to šťastné, souhlasil Haas

Havlíček: Rakušan si šoupl dvanáctku a podkopl vládě nohy. Nebylo to šťastné, souhlasil Haas

30. 1. 2024

49 min

Obrázek epizody Vládě projde všechno, ovládá i soud, zuří Švihlíková. Rozvracíte společnost, osočil ji Křeček

Vládě projde všechno, ovládá i soud, zuří Švihlíková. Rozvracíte společnost, osočil ji Křeček

25. 1. 2024

1 hod 1 min

Obrázek epizody Koten: Omezení projevů mi připomnělo únor 1948. Je v souladu s řádem, zdůraznil Jakob

Koten: Omezení projevů mi připomnělo únor 1948. Je v souladu s řádem, zdůraznil Jakob

24. 1. 2024

50 min

Obrázek epizody Studenti nechápou, proč policisté opustili budovu fakulty před střelbou, říká Zaorálek

Studenti nechápou, proč policisté opustili budovu fakulty před střelbou, říká Zaorálek

17. 1. 2024

49 min

Obrázek epizody Ostrá hádka ve studiu: Jurečka není chlap, řekla Konečná. Zdechovský jí hrozil peklem

Ostrá hádka ve studiu: Jurečka není chlap, řekla Konečná. Zdechovský jí hrozil peklem

10. 1. 2024

33 min

Obrázek epizody Přijetí eura? Obrovský útok na Česko, zlobil se Klaus. Prezidenta Pavla označil za laika

Přijetí eura? Obrovský útok na Česko, zlobil se Klaus. Prezidenta Pavla označil za laika

4. 1. 2024

55 min

Obrázek epizody Lochman: Mít euro znamená být v extralize. Čechům to zdraží služby, nesouhlasil Havlíček

Lochman: Mít euro znamená být v extralize. Čechům to zdraží služby, nesouhlasil Havlíček

3. 1. 2024

55 min

Obrázek epizody 360° 21.12.2023

360° 21.12.2023

22. 12. 2023

1 hod 36 min

Obrázek epizody Hádka o eurovolby: Zlepšíme životní úroveň, slibuje Zaorálek. Nezměníte nic, vytkl Zdechovský

Hádka o eurovolby: Zlepšíme životní úroveň, slibuje Zaorálek. Nezměníte nic, vytkl Zdechovský

14. 12. 2023

49 min

Obrázek epizody Premiér má přiznat, že je drahota. Je to Babišova vláda s Fialovou tváří, řekli komentátoři

Premiér má přiznat, že je drahota. Je to Babišova vláda s Fialovou tváří, řekli komentátoři

12. 12. 2023

56 min

Obrázek epizody Do roka a do dne neuvidíme žádný růst, tepal Tlustý vládu. Zlámalová hovořila o zrůdnostech

Do roka a do dne neuvidíme žádný růst, tepal Tlustý vládu. Zlámalová hovořila o zrůdnostech

29. 11. 2023

25 min

Obrázek epizody Koten: Místo školníka přijede hodinový manžel? Nechceme nikoho propouštět, řekl Zdechovský

Koten: Místo školníka přijede hodinový manžel? Nechceme nikoho propouštět, řekl Zdechovský

23. 11. 2023

47 min

Obrázek epizody Další rána pro české firmy? Hrozí jim velký problém, varuje Švihlíková před kroky Německa

Další rána pro české firmy? Hrozí jim velký problém, varuje Švihlíková před kroky Německa

21. 11. 2023

52 min

Obrázek epizody Nelegální migrace se vymkla z pantů, tvrdí Zdechovský. Bojím se další vlny, řekla Konečná

Nelegální migrace se vymkla z pantů, tvrdí Zdechovský. Bojím se další vlny, řekla Konečná

14. 11. 2023

48 min

Obrázek epizody Balaštíková: Drahé potraviny? Fiala s tím může něco dělat. Pěkných řečí s řetězci bylo dost

Balaštíková: Drahé potraviny? Fiala s tím může něco dělat. Pěkných řečí s řetězci bylo dost

10. 11. 2023

56 min

Obrázek epizody Politici: Evropa má problém s neřízenou migrací. Lidé, kteří tu nemají co dělat, musí pryč (360° 6.11.2023)

Politici: Evropa má problém s neřízenou migrací. Lidé, kteří tu nemají co dělat, musí pryč (360° 6.11.2023)

8. 11. 2023

55 min