Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #36 Lada Bělašková: Umím si ze sebe dělat legraci a baví mě si to zkoušet i v civilu

Národní divadlo moravskoslezské

Kultura

#36 Lada Bělašková: Umím si ze sebe dělat legraci a baví mě si to zkoušet i v civilu

Obrázek epizody #36 Lada Bělašková: Umím si ze sebe dělat legraci a baví mě si to zkoušet i v civilu

Poslechněte si podcast

31. 12. 2022

28 min

Silvestrovský podcast nemohl vzniknout s nikým jiným než sLadou Bělaškovou, která dnes odehraje poslední představení v Národním divadle moravskoslezském jako členka souboru činohry. Lada se s naším divadlem loučí po 18 letech, v průběhu kterých ztvárnila v souborech činohry, muzikálu a dokonce i baletu na 70 rolí! Ze všech zmiňme alespoň Lízu Doolittlovou v Pygmalionu, Lady Macbeth v Macbethovi, Maryšku v Postřižinách, Lilli Vanessi v muzikálu Kiss Me, Kate (Kačenko, pusu!) a Irenu vOdcházení, za kterou získala moravskoslezskou kulturníCenu Jantar za rok 2019v kategorii herečka roku.

Pro všechny fanoušky, kteří mají rádi Ladin smysl pro humor i smysl pro ochranu životního prostředí, její herectví, moderování a pěvecký talent, máme dobrou zprávu –⁠ Ladu dál uvidíte v našich inscenacích a od ledna 2023 pravidelně vDivadle Mír. Ladu po představeníHabaďúryvyzpovídal přímo v její šatněVít Roleček.

Popis podcastu

Režiséři, choreografové, umělci i dění za oponou exkluzivně v rozhovorech, které pro vás budeme pravidelně připravovat.