Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 30: Jiří Táborský: Rozhodování na základě emocí nebývá nejšťastnější

1.

KOULÍ PODCAST

30: Jiří Táborský: Rozhodování na základě emocí nebývá nejšťastnější

9. 11. 2020

1 hod 19 min

Obrázek epizody Šťastný pár Veronica Biasiol a Barbora Mlejnková: Do dvou let začneme pracovat na dítěti

2.

Na kafeečko

Šťastný pár Veronica Biasiol a Barbora Mlejnková: Do dvou let začneme pracovat na dítěti

27. 3. 2023

46 min

Obrázek epizody #10 – Jakub Fišer

3.

BROCAST

#10 – Jakub Fišer

17. 1. 2019

1 hod 50 min

Obrázek epizody Rektorka Nerudová o půlbilionovém schodku rozpočtu. Bude vůbec na důchody?

4.

Blesk Podcast

Rektorka Nerudová o půlbilionovém schodku rozpočtu. Bude vůbec na důchody?

16. 7. 2020

34 min

Obrázek epizody Klienty si vybírám, říká hvězdný kadeřník Zapoměl. Musíme si lidsky sednout

5.

Blesk Podcast

Klienty si vybírám, říká hvězdný kadeřník Zapoměl. Musíme si lidsky sednout

24. 5. 2022

36 min

Obrázek epizody Ako malá som nebola tučná, iba príjemne bacuľatá. (MARTA MAŤOVÁ epizóda stodvadsiata)

6.

MARAKUA

Ako malá som nebola tučná, iba príjemne bacuľatá. (MARTA MAŤOVÁ epizóda stodvadsiata)

27. 11. 2022

56 min

Obrázek epizody Rok nepiju. Skončilo by to špatně, byl jsem výbušný, říká Radek Kašpárek v (NE)BLÁZNI

7.

(NE)BLÁZNI

Rok nepiju. Skončilo by to špatně, byl jsem výbušný, říká Radek Kašpárek v (NE)BLÁZNI

25. 7. 2022

40 min

Obrázek epizody Adopce nemá být pro dítě tabu, uvádí stand-up komička Macháčková v otevřeném rozhovoru o mateřství

8.

Na kafeečko

Adopce nemá být pro dítě tabu, uvádí stand-up komička Macháčková v otevřeném rozhovoru o mateřství

22. 11. 2022

40 min

Obrázek epizody Letuška není vzdušná hosteska, co neumí nic jiného než dolévat pivko

9.

Buchty

Letuška není vzdušná hosteska, co neumí nic jiného než dolévat pivko

6. 7. 2022

37 min

Obrázek epizody Ypsilonka si připomíná: Ohlédnutí Jana Schmida za Prodanou nevěstou

10.

PODCAST(Y) STUDIA YPSILON

Ypsilonka si připomíná: Ohlédnutí Jana Schmida za Prodanou nevěstou

5. 3. 2024

10 min

Obrázek epizody Zavražděná Češka Anna T. (†25) v Kolumbii. Policie půjde po viníkovi tvrdě, myslí si odborník

11.

Blesk Podcast

Zavražděná Češka Anna T. (†25) v Kolumbii. Policie půjde po viníkovi tvrdě, myslí si odborník

30. 9. 2021

26 min

Obrázek epizody 70 let od běsnění Mašínů. Předsudky Čechů vůči nim mě nebaví, říká Jaromír Švejdík

12.

Blesk Podcast

70 let od běsnění Mašínů. Předsudky Čechů vůči nim mě nebaví, říká Jaromír Švejdík

2. 8. 2022

24 min

Obrázek epizody #21 ´´INSTANTNÁ LÁSKA´´ A PREČO JE DNES TAK POPULÁRNA?

13.

NAOSTRO

#21 ´´INSTANTNÁ LÁSKA´´ A PREČO JE DNES TAK POPULÁRNA?

20. 5. 2022

42 min

Obrázek epizody #4 | Jiří Rajniš | The Roosters Club

14.

The Roosters Club

#4 | Jiří Rajniš | The Roosters Club

9. 3. 2021

1 hod 50 min

Obrázek epizody „Republikánští politici Trumpem pohrdají, ale bojí se ho.“ Žalobu proto ustojí, míní expert

15.

Blesk Podcast

„Republikánští politici Trumpem pohrdají, ale bojí se ho.“ Žalobu proto ustojí, míní expert

3. 2. 2020

19 min

Obrázek epizody Laura Janáčková | Všichni chceme lásku

16.

Oldschooler's

Laura Janáčková | Všichni chceme lásku

16. 3. 2023

40 min

Obrázek epizody Ultracyklista Polman: O vítězství mě připravil šílený pořadatel. Podvodníka ze mě nikdo dělat nesmí

17.

(NE)BLÁZNI

Ultracyklista Polman: O vítězství mě připravil šílený pořadatel. Podvodníka ze mě nikdo dělat nesmí

2. 8. 2022

46 min

Obrázek epizody #29 DICKPICS, POŠLI CICKY, INÉ NAHATÉ FOTKY A ČO SI O NICH MYSLÍME?

18.

NAOSTRO

#29 DICKPICS, POŠLI CICKY, INÉ NAHATÉ FOTKY A ČO SI O NICH MYSLÍME?

16. 11. 2022

28 min

Obrázek epizody V jednopokojovém bytě má 68 jedovatých hadů a kajmana: Na životě až tolik nelpím, přiznává

19.

Na hraně

V jednopokojovém bytě má 68 jedovatých hadů a kajmana: Na životě až tolik nelpím, přiznává

20. 3. 2022

44 min

Obrázek epizody V záhrade má Baywatch (@juraj.kemka - epizóda jedenásta)

20.

MARAKUA

V záhrade má Baywatch (@juraj.kemka - epizóda jedenásta)

4. 10. 2020

48 min

Obrázek epizody Speciál: Čeští Přátelé opět spolu. Nabídku na dabing nového dílu ještě nedostali!

21.

Blesk Podcast

Speciál: Čeští Přátelé opět spolu. Nabídku na dabing nového dílu ještě nedostali!

27. 5. 2021

45 min

Obrázek epizody Jaroslav Svěcený | Koncert neděláš na jedno použití.

22.

Oldschooler's

Jaroslav Svěcený | Koncert neděláš na jedno použití.

18. 5. 2023

1 hod 5 min

Obrázek epizody Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. DJ Roxtara pronásleduje posedlá fanynka

23.

Extra Host

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. DJ Roxtara pronásleduje posedlá fanynka

25. 11. 2022

28 min

Obrázek epizody Humanizujeme detské nemocnice #105

24.

Doktor má Filipa

Humanizujeme detské nemocnice #105

18. 8. 2022

55 min

Obrázek epizody Depresiu utopíš v jazere (ROBO JAKAB - epizóda dvadsiataôsma)

25.

MARAKUA

Depresiu utopíš v jazere (ROBO JAKAB - epizóda dvadsiataôsma)

7. 2. 2021

52 min