Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

CzechCrunch

Podcasty a Audioknihy od autora CzechCrunch. K poslechu online na webu a ke stažení. Nebo poslouchejte v aplikaci Youradio Talk offline.

8 podcastů

Obrázek podcastu Město
Design
,
Umění

Město

Podcast Město od tvůrců CzechCrunche v sobě integruje témata architektury, urbanismu a dopravy. Každých 14 dní si v něm budeme podívat s těmi, kdo města tvoří. Rozebereme klíčové stavby, které definují, jak se pohybujeme, jak žijeme nebo trávíme volný čas. Moderuje reda

36 epizod

0 odběratelů

Obrázek podcastu Crunch s Čestmírem Strakatým
Zpravodajství
,
Zpravodajské komentáře

Crunch s Čestmírem Strakatým

Chybí Česku vize? Jak se tu žije a jak Česko změnit, aby tu bylo ještě líp? Čestmír Strakatý v podcastu serveru CzechCrunch zpovídá politiky, odborníky a osobnosti, kteří ví, jak posunout Česko vpřed – nebo to mají přímo v popisu práce.

21 epizod

68 odběratelů

Obrázek podcastu Od 9 do 5
Byznys

Od 9 do 5

Podcast Od 9 do 5 z dílny CzechCrunche. Svoje si zde najde každý, kdo se stará nebo pracuje s lidmi. Rozebíráme témata jako recruitment, osobní rozvoj, předsudky a další konkrétně a do hloubky.

6 epizod

6 odběratelů

Obrázek podcastu Spoiler
Zábava

Spoiler

Spoilery nemá nikdo rád. Až doteď. Tři moderátoři a jeden podcast o popkultuře – od Avatara až po Zeldu, od Drakea až po Super Bowl. Názor mají na vše. Moderují Vojtěch Sedláček, Michal Mančař a Filip Houska.

15 epizod

1 odběratel

Obrázek podcastu Rosteme
Vzdělání
,
Osobní rozvoj

Rosteme

V podcastu Rosteme se zaměřujeme na to, jak mít spokojenější život a zářnou kariéru. Ty nejlepší rady hledáme v úspěšných seberozvojových knihách, které pak s pomocí odborníků a koučů konfrontujeme s praxí a realitou. Moderují Silvie Housková a Lucie Černohlávková. Návr

22 epizod

12 odběratelů

Obrázek podcastu Startupový svět v Česku
Umění

Startupový svět v Česku

Znáte české startupy, které se vyplatí sledovat? Iva Brejlová a Peter Brejčák ano. Pozorují velmi detailně a dlouhodobě českou startupovou scénu a sbírají unikátní data, díky kterým vytvořili seznam 25 startupů, které už teď utváří budoucnost. V jejich podcastu si můžet

3 epizod

0 odběratelů

Obrázek podcastu BrandStories
Byznys
,
Podnikání
,
Technika

BrandStories

Přinášíme příběhy ze zákulisí zajímavých českých firem. Produkty, know-how a klíčoví lidé. Podcast vzniká ve spolupráci CC.cz a vybraných značek. Moderuje Ivana Karhanová.

39 epizod

8 odběratelů

Obrázek podcastu Money Maker
Byznys

Money Maker

CzechCrunch Podcast dostal nový název, podobu i studio – nyní se jmenuje Money Maker! Chcete poznat tvář moderního Česka? Zajímá vás dění v kontextu i nejnovější trendy? V nejotevřenějším podcastu o byznysu dostanete právě to. Ondřej Holzman a Luboš Kreč si do něj zvou

148 epizod

98 odběratelů