Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Pymon. Povídka

Supraphon vypravuje...5 (Haussmann, Poláček, Boccaccio, Jerome, Welzl, Hašek, Nepil)

Jerome Klapka Jerome

Giovanni Boccaccio

Jiří Haussmann

Jan Welzl

Karel Poláček

Jaroslav Hašek

František Nepil

Umění a zábava

Pymon. Povídka

Obrázek epizody Pymon. Povídka

Poslechněte si audioknihu

26. 2. 1953

30 sec

Popis audioknihy

Bylo jen otázkou času, kdy po titulech s archivními popovými písničkami v serii "Supraphon hraje..." navážeme s obdobnou formou zpřístupňování archivního mluveného slova našim
milým zákazníkům a posluchačům. A tak je tu nová řada mluveného slova určená pouze pro digitální obchody "Supraphon vypravuje...", která bude obsahovat a nabízet povídky, fejetony,
úryvky z knih, vzpomínky atd.

V pátém dílu se můžete zaposlouchat do mluveného slova, jehož autory jsou klasici české i světové literatury: Jiří Haussmann, Karel Poláček, Giovanni Boccaccio, Jerome Klapka Jerome, Jan Welzl, Jaroslav Hašek a František Nepil.
Jeho přednesem, četbou či vyprávěním potěší hlasy neméně slavných a zvučných jmen herců Jiřího Štuchala, Františka Filipovského, Miloše Kopeckého, Miroslava Horníčka, Karla Högera, Petra Nárožného či autora samotného - Františka Nepila.