Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Luboš Homola

Podcasty a Audioknihy od autora Luboš Homola. K poslechu online na webu a ke stažení. Nebo poslouchejte v aplikaci Youradio Talk offline.

4 podcasty

Obrázek podcastu Hajaja se Spejblem a Hurvínkem

Děti a mládež

,

Pohádky

Divadlo Spejbla a Hurvínka

Hajaja se Spejblem a Hurvínkem

Obdobou TV večerníčku je v rozhlasovém vydání o pár let starší Hajaja, pohádka před spaním vysílaná pro děti na stanici Českého rozhlasu Praha. Těší se už pět desetiletí velké oblibě. Hajaja je spojen se jmény dlouhé řady herců a mezi postavičkami, které dětem přiblížil

Obrázek podcastu Hrátky a pohádky

Děti a mládež

,

Pohádky

Divadlo Spejbla a Hurvínka

Hrátky a pohádky

Obrázek podcastu Hurvínkovi k narozeninám

Děti a mládež

,

Pohádky

Divadlo Spejbla a Hurvínka

Hurvínkovi k narozeninám

Ano, Hurvínek slavil osmdesátiny! K tomuto jubileu vydal Supraphon Music nejlepší scénky z odkazu Miloše Kirschnera, který byl nejenom skvělým interpretem Spejbla a Hurvínka, ředitelem Divadla S+H, ale i mimořádnou a všestrannou tvůrčí osobností!

Obrázek podcastu Hurvínkovy veselé Vánoce

Děti a mládež

,

Pohádky

Divadlo Spejbla a Hurvínka

Hurvínkovy veselé Vánoce

Šťastné a veselé: sváteční Hurvínek Jedinečná kompilace toho nejlepšího s vánoční tématikou v podání Divadla Spejbla a Hurvínka. V tradici úspěšných archivních výběrů dostáváte scénky výborných autorů v podání obou dosavadních poskupovských interpretů legendárních lout