Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Dnes

4. 10. 2024, svátek má František, zítra Eliška

+ 03:29
Obrázek epizody Na Zbojnické chatě ve Vysokých Tatrách sezóna nikdy nekončí

Zápisník zahraničních zpravodajů

Na Zbojnické chatě ve Vysokých Tatrách sezóna nikdy nekončí

12. 3. 2024

3 min

+ 27:49
Obrázek epizody Ve Skutči vyrobili boty pro Věru Čáslavskou i Jiřího Rašku, dnes je vystavují v muzeu

Východočeské výlety

Ve Skutči vyrobili boty pro Věru Čáslavskou i Jiřího Rašku, dnes je vystavují v muzeu

10. 12. 2023

24 min

+ 1:10:42
Obrázek epizody Na nákladních vlacích horami, pobřežím i pouštěmi. Amin Palma vypráví o trainhoppingu

Casablanca

Na nákladních vlacích horami, pobřežím i pouštěmi. Amin Palma vypráví o trainhoppingu

3. 9. 2020

42 min

+ 1:14:11
Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Čechoslováci sloužící v RAF našli druhý domov v domě na předměstí Edinburghu

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Čechoslováci sloužící v RAF našli druhý domov v domě na předměstí Edinburghu

4. 9. 2024

3 min

+ 1:56:22
Obrázek epizody Casablanca: Svoboda je nejdůležitější. Směřuju k tomu i při cestování s dětmi, říká cestovatelka Martina Špatná

Český rozhlas - Cestování

Casablanca: Svoboda je nejdůležitější. Směřuju k tomu i při cestování s dětmi, říká cestovatelka Martina Špatná

19. 7. 2022

42 min

+ 2:40:43
Obrázek epizody Matouš Vinš: „Na cestách mě nejvíc baví setkání s lidmi. Pokaždé mám pocit, že větší blázni už snad nemůžou svět brázdit, a vždycky mě někdo překvapí.”

Travel Bible podcast

Matouš Vinš: „Na cestách mě nejvíc baví setkání s lidmi. Pokaždé mám pocit, že větší blázni už snad nemůžou svět brázdit, a vždycky mě někdo překvapí.”

21. 5. 2017

44 min

+ 2:44:42
Obrázek epizody Od Pradědu na Hanou: Loštická synagoga je třetí v pořadí. Přežila válku jen náhodou

Český rozhlas - Cestování

Od Pradědu na Hanou: Loštická synagoga je třetí v pořadí. Přežila válku jen náhodou

21. 3. 2024

3 min

+ 3:12:47
Obrázek epizody Tomáš Zavadil: Spolu ve Vídni

Charles Abroad ON AIR

Tomáš Zavadil: Spolu ve Vídni

2. 10. 2020

28 min

+ 3:36:20
Obrázek epizody Stanou se benzinky nabíječkami? O nabíjení na čerpacích stanicích s expertem velké sítě

Po asfaltu

Stanou se benzinky nabíječkami? O nabíjení na čerpacích stanicích s expertem velké sítě

16. 11. 2021

23 min

+ 3:39:54
Obrázek epizody V Lublinu koupíte cebularz na každém rohu, ten jejich je prý nejlepší. Uchovává židovskou tradici

Zápisník zahraničních zpravodajů

V Lublinu koupíte cebularz na každém rohu, ten jejich je prý nejlepší. Uchovává židovskou tradici

1. 5. 2023

3 min

+ 4:03:42
Obrázek epizody 30 let NP Šumava - Ostře sledovaný rys ostrovid

Šumavské podcasty

30 let NP Šumava - Ostře sledovaný rys ostrovid

2. 6. 2023

23 min

+ 4:05:38
Obrázek epizody Tip Juliany Maškrtnice: Vyzkoušejte japonský cheesecake a chuť korejského čaje v Café tout va bien

Tip

Tip Juliany Maškrtnice: Vyzkoušejte japonský cheesecake a chuť korejského čaje v Café tout va bien

9. 4. 2019

1 min

+ 4:45:13
Obrázek epizody 03 Josef Formánek | „Tři dny jsem strávil v pralese bez jídla, bez pití, sám a nahý," popisuje spisovatel svou šamanskou zkoušku

RUNWAY Talks

03 Josef Formánek | „Tři dny jsem strávil v pralese bez jídla, bez pití, sám a nahý," popisuje spisovatel svou šamanskou zkoušku

19. 2. 2020

39 min

+ 4:59:46
Obrázek epizody Kam na Erasmus? Jak jsem si vybírala já

Souvenir

Kam na Erasmus? Jak jsem si vybírala já

15. 12. 2021

14 min

+ 5:13:54
Obrázek epizody X: Dům na kolech

Vycestuj

X: Dům na kolech

16. 4. 2020

14 min

+ 5:17:25
Obrázek epizody Kdysi rybářská vesnice Hua Hin nabízí útočiště thajské královské rodině i důchodcům ze Skandinávie

Zápisník zahraničních zpravodajů

Kdysi rybářská vesnice Hua Hin nabízí útočiště thajské královské rodině i důchodcům ze Skandinávie

28. 4. 2022

3 min

+ 5:43:32
Obrázek epizody Vltavín: Rybníkáři, kteří v roce 1569 vztáhli ruku na rožmberského úředníka, skončili na popravišti

Český rozhlas - Cestování

Vltavín: Rybníkáři, kteří v roce 1569 vztáhli ruku na rožmberského úředníka, skončili na popravišti

17. 3. 2024

26 min

+ 5:47:23
Obrázek epizody Rozhovor s Pavlem Polákem

Zápisník zahraničních zpravodajů

Rozhovor s Pavlem Polákem

30. 6. 2019

3 min

+ 5:49:33
Obrázek epizody Tip Kaye Buriánka: Nový singl kapely Black Midi je skvěle ujetý

Tip

Tip Kaye Buriánka: Nový singl kapely Black Midi je skvěle ujetý

9. 5. 2019

2 min

+ 6:36:53
Obrázek epizody Casablanca: Nejlepší cestovatelské příběhy roku? Best of Casablanca 2022

Český rozhlas - Cestování

Casablanca: Nejlepší cestovatelské příběhy roku? Best of Casablanca 2022

1. 1. 2023

47 min

+ 6:40:22
Obrázek epizody Hotel v centru Tallinnu sloužil jako velké ucho KGB. Dodnes o tom svědčí jeho tajné 23. patro

Zápisník zahraničních zpravodajů

Hotel v centru Tallinnu sloužil jako velké ucho KGB. Dodnes o tom svědčí jeho tajné 23. patro

17. 1. 2020

3 min

+ 6:43:58
Obrázek epizody Afrika je v pohybu a roste, upozorňuje organizátorka bruselského festivalu Afrika v barvách

Zápisník zahraničních zpravodajů

Afrika je v pohybu a roste, upozorňuje organizátorka bruselského festivalu Afrika v barvách

8. 9. 2024

3 min

+ 6:47:20
Obrázek epizody Nikola Tesla nosil elegantní tvídový žaket. Co dalšího o něm prozrazuje bělehradské muzeum?

Zápisník zahraničních zpravodajů

Nikola Tesla nosil elegantní tvídový žaket. Co dalšího o něm prozrazuje bělehradské muzeum?

1. 6. 2020

3 min

+ 6:50:55
Obrázek epizody Poslední panenské pláže Středomoří najdete na Kypru. Před choutkami developerů je střeží muž a pes

Zápisník zahraničních zpravodajů

Poslední panenské pláže Středomoří najdete na Kypru. Před choutkami developerů je střeží muž a pes

28. 4. 2019

3 min

+ 7:45:28
Obrázek epizody Ivana Grešlíková: O minimalismu, digitálním nomádství i pomalém a zodpovědném cestování

Travel Bible podcast

Ivana Grešlíková: O minimalismu, digitálním nomádství i pomalém a zodpovědném cestování

28. 3. 2018

54 min