Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Dnes

29. 9. 2024, svátek má Michal, zítra Jeroným

+ 55:16
Obrázek epizody Jan Hvízdal: O životě na Špicberkách, psích spřeženích a Antarktidě

Travel Bible podcast

Jan Hvízdal: O životě na Špicberkách, psích spřeženích a Antarktidě

2. 2. 2020

55 min

+ 58:52
Obrázek epizody Metropole USA celý týden žila oslavami půlstoletí od dobytí Měsíce. Jak na 20. červenec 1969 vzpomínají američtí pamětníci?

Zápisník zahraničních zpravodajů

Metropole USA celý týden žila oslavami půlstoletí od dobytí Měsíce. Jak na 20. červenec 1969 vzpomínají američtí pamětníci?

21. 7. 2019

3 min

+ 1:02:19
Obrázek epizody „Ochrana životního prostředí není móda, ale nezbytnost,“ ví jedna ze zakladatelek vinařství Valduero

Zápisník zahraničních zpravodajů

„Ochrana životního prostředí není móda, ale nezbytnost,“ ví jedna ze zakladatelek vinařství Valduero

22. 2. 2023

3 min

+ 1:05:56
Obrázek epizody Lyžování na Novém Zélandu

Cesty za dobrodruzstvim

Lyžování na Novém Zélandu

3. 10. 2012

3 min

+ 1:31:07
Obrázek epizody Zálety Aleny Zárybnické: František Kinský: Můj otec mi celý život onikal

Český rozhlas - Cestování

Zálety Aleny Zárybnické: František Kinský: Můj otec mi celý život onikal

11. 6. 2023

25 min

+ 1:34:31
Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Osobitá chuť se středomořským nádechem. Albánská kuchyně se degustuje i očima

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Osobitá chuť se středomořským nádechem. Albánská kuchyně se degustuje i očima

21. 7. 2021

3 min

+ 2:11:01
Obrázek epizody #9 Tomáš Kolafa - Kanada: Studium, podnikání a život v Ottawě

czenadians

#9 Tomáš Kolafa - Kanada: Studium, podnikání a život v Ottawě

12. 2. 2020

36 min

+ 2:14:46
Obrázek epizody Krémeš od jezera Bled miloval i Tito. Slovinský krémový dezert je hvězdou každé tamní cukrárny

Zápisník zahraničních zpravodajů

Krémeš od jezera Bled miloval i Tito. Slovinský krémový dezert je hvězdou každé tamní cukrárny

29. 5. 2024

3 min

+ 2:17:52
Obrázek epizody Londýnská výstava Globální Dickens představuje slavného spisovatele v novém světle

Zápisník zahraničních zpravodajů

Londýnská výstava Globální Dickens představuje slavného spisovatele v novém světle

23. 5. 2019

3 min

+ 2:27:34
Obrázek epizody Velké Losiny

Na cestách s Janou a Mikeschem

Velké Losiny

16. 8. 2023

9 min

+ 3:18:00
Obrázek epizody Češi mají dobrodružství v krvi, tvrdí zakladatel festivalu Kolem světa

Slepá mapa

Češi mají dobrodružství v krvi, tvrdí zakladatel festivalu Kolem světa

7. 11. 2023

50 min

+ 4:07:43
Obrázek epizody Best of Casablanca 2019. Čeští vodáci, pěšáci, cyklošílenci, lezci i zevláci v nejlepší formě

Casablanca

Best of Casablanca 2019. Čeští vodáci, pěšáci, cyklošílenci, lezci i zevláci v nejlepší formě

2. 1. 2020

49 min

+ 4:11:25
Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Libry do kapsy a hora papírů. Návštěva stanice technické kontroly v Egyptě může být dobrodružství

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Libry do kapsy a hora papírů. Návštěva stanice technické kontroly v Egyptě může být dobrodružství

24. 7. 2023

3 min

+ 4:13:05
Obrázek epizody Výletní tip Pavla Sladkého: Vyrazte do Slavonic na kole. Příroda i město za to stojí

Tip

Výletní tip Pavla Sladkého: Vyrazte do Slavonic na kole. Příroda i město za to stojí

10. 5. 2019

1 min

+ 5:26:56
Obrázek epizody Nejlepší města v ČR!

Honzovy Příběhy

Nejlepší města v ČR!

13. 8. 2023

1 hod 13 min

+ 5:33:38
Obrázek epizody Putování za sklářskými mistry na Vysočině, kde si můžete vyrobit i vlastní skleničku

Na cestách s Janou a Mikeschem

Putování za sklářskými mistry na Vysočině, kde si můžete vyrobit i vlastní skleničku

3. 7. 2024

6 min

+ 5:36:17
Obrázek epizody Tip Kaye Buriánka: Bad Breeding dokazují, že jsou bez debat nejlepší punková kapela v Anglii

Tip

Tip Kaye Buriánka: Bad Breeding dokazují, že jsou bez debat nejlepší punková kapela v Anglii

6. 6. 2019

2 min

+ 5:38:58
Obrázek epizody Křížem krajem: U chaty Skalka nad Jablunkovským průsmykem vzniklo nouzové tábořiště

Český rozhlas - Cestování

Křížem krajem: U chaty Skalka nad Jablunkovským průsmykem vzniklo nouzové tábořiště

21. 4. 2024

2 min

+ 5:42:13
Obrázek epizody Král rokenrolu Elvis Presley kousek od českých hranic ochutnal jídlo chudých a porušil smlouvu

Zápisník zahraničních zpravodajů

Král rokenrolu Elvis Presley kousek od českých hranic ochutnal jídlo chudých a porušil smlouvu

15. 6. 2022

3 min

+ 6:08:50
Obrázek epizody 7. Expe Talk: Barbora Podlipná - Šílenec jsem už odmala, důležité je být v pohodě

Expedition club

7. Expe Talk: Barbora Podlipná - Šílenec jsem už odmala, důležité je být v pohodě

25. 7. 2019

26 min

+ 6:12:05
Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Točily se tu kultovní trháky. Teď ale starobylé centrum saského Görlitzu filmaře netáhne

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Točily se tu kultovní trháky. Teď ale starobylé centrum saského Görlitzu filmaře netáhne

15. 2. 2024

3 min

+ 6:15:44
Obrázek epizody Od Pradědu na Hanou: Geshaderův dům v Šumperku stále obestírají tajemné momenty jeho historie

Český rozhlas - Cestování

Od Pradědu na Hanou: Geshaderův dům v Šumperku stále obestírají tajemné momenty jeho historie

5. 9. 2024

3 min

+ 6:19:05
Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Bláto jako svědek. V Osvětimi konzervují dětskou obuv a pátrají po osudu rodin

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Bláto jako svědek. V Osvětimi konzervují dětskou obuv a pátrají po osudu rodin

9. 9. 2023

3 min

+ 6:56:58
Obrázek epizody Casablanca: Líbí se mi tam, kde příroda ještě vyhrává, říká cestovatel Tom Mihulka

Český rozhlas - Cestování

Casablanca: Líbí se mi tam, kde příroda ještě vyhrává, říká cestovatel Tom Mihulka

20. 11. 2022

37 min

+ 7:22:08
Obrázek epizody Výlet do polepšovny

Východočeské výlety

Výlet do polepšovny

4. 8. 2018

25 min