Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Dnes

3. 10. 2024, svátek má Bohumil, zítra František

+ 23:38
Obrázek epizody Dvacet minut Radiožurnálu: Krejčiříková: Nová energetická koncepce je netransparentní. Koncový zákazník musí znát cenu energií

Český rozhlas - Rozhovory

Dvacet minut Radiožurnálu: Krejčiříková: Nová energetická koncepce je netransparentní. Koncový zákazník musí znát cenu energií

24. 7. 2024

23 min

+ 37:07
Obrázek epizody Na party do centra ideálně pěšky. V části Prahy začíná platit noční zákaz vjezdu

Týdeník Respekt

Na party do centra ideálně pěšky. V části Prahy začíná platit noční zákaz vjezdu

24. 7. 2024

13 min

+ 1:00:20
Obrázek epizody Houpačky: Čepice na hlavách a vrstvy opalovacího krému napomáhají přehřátí, varuje pediatrička

Český rozhlas - Životní styl

Houpačky: Čepice na hlavách a vrstvy opalovacího krému napomáhají přehřátí, varuje pediatrička

24. 7. 2024

23 min

+ 1:20:34
Obrázek epizody S Arenbergerem nejen o medicíně: Naším skenerem okolí jsou nohy

Český rozhlas - Rozhovory

S Arenbergerem nejen o medicíně: Naším skenerem okolí jsou nohy

24. 7. 2024

20 min

+ 1:43:47
Obrázek epizody Houpačky: Čepice na hlavách a vrstvy opalovacího krému napomáhají přehřátí, varuje pediatrička

Český rozhlas - Rozhovory

Houpačky: Čepice na hlavách a vrstvy opalovacího krému napomáhají přehřátí, varuje pediatrička

24. 7. 2024

23 min

+ 2:00:20
Obrázek epizody Podcast Slejvák reflektuje aktuální dění po svém. Na řadu přijdou letní hity i mercury retrograde

On Air

Podcast Slejvák reflektuje aktuální dění po svém. Na řadu přijdou letní hity i mercury retrograde

24. 7. 2024

16 min

+ 2:16:53
Obrázek epizody On Air: Podcast Slejvák reflektuje aktuální dění po svém. Na řadu přijdou letní hity i mercury retrograde

Český rozhlas - Rozhovory

On Air: Podcast Slejvák reflektuje aktuální dění po svém. Na řadu přijdou letní hity i mercury retrograde

24. 7. 2024

16 min

+ 2:49:39
Obrázek epizody Podhoubí: Čistá Seina a polovina emisí oproti Tokiu. Paříž chce udržitelnou olympiádu, akce je ale moc velká

Český rozhlas - Rozhovory

Podhoubí: Čistá Seina a polovina emisí oproti Tokiu. Paříž chce udržitelnou olympiádu, akce je ale moc velká

24. 7. 2024

32 min

+ 3:25:21
Obrázek epizody ŠESTÁ EPIZODA - S BYLINKÁŘKOU SIMONOU

AZYL DUŠÍ

ŠESTÁ EPIZODA - S BYLINKÁŘKOU SIMONOU

24. 7. 2024

35 min

+ 4:01:37
Obrázek epizody „Je čas tvořit nové tradice." S Janem Černým o olympijské kolekci

Studio N

„Je čas tvořit nové tradice." S Janem Černým o olympijské kolekci

24. 7. 2024

36 min

+ 5:15:05
Obrázek epizody Lukáš Hejlík: Živí mě mé koníčky. Kde si dobře pošmáknout?

Proti Proudu

Lukáš Hejlík: Živí mě mé koníčky. Kde si dobře pošmáknout?

24. 7. 2024

1 hod 13 min

+ 5:43:20
Obrázek epizody Alex a host: Michal Prokop: Mým životem měla být politika, ale zjistil jsem, že muziku mám v sobě

Český rozhlas - Rozhovory

Alex a host: Michal Prokop: Mým životem měla být politika, ale zjistil jsem, že muziku mám v sobě

24. 7. 2024

28 min

+ 6:01:28
Obrázek epizody Radioporadna: Kdybych si mohla vybrat, ráda bych jako pes chodila na rehabilitace, směje se fyzioterapeutka zvířat

Český rozhlas - Rozhovory

Radioporadna: Kdybych si mohla vybrat, ráda bych jako pes chodila na rehabilitace, směje se fyzioterapeutka zvířat

24. 7. 2024

18 min

+ 6:30:46
Obrázek epizody Většina pacientů s nádorovým onemocněním se dnes vyléčí, říká profesor Slabý. Co je to cílená léčba?

Host Lucie Výborné

Většina pacientů s nádorovým onemocněním se dnes vyléčí, říká profesor Slabý. Co je to cílená léčba?

24. 7. 2024

29 min

+ 7:00:04
Obrázek epizody Host Lucie Výborné: Většina pacientů s nádorovým onemocněním se dnes vyléčí, říká profesor Slabý. Co je to cílená léčba?

Český rozhlas - Osobnosti

Host Lucie Výborné: Většina pacientů s nádorovým onemocněním se dnes vyléčí, říká profesor Slabý. Co je to cílená léčba?

24. 7. 2024

29 min

+ 7:29:22
Obrázek epizody Host Lucie Výborné: Většina pacientů s nádorovým onemocněním se dnes vyléčí, říká profesor Slabý. Co je to cílená léčba?

Český rozhlas - Rozhovory

Host Lucie Výborné: Většina pacientů s nádorovým onemocněním se dnes vyléčí, říká profesor Slabý. Co je to cílená léčba?

24. 7. 2024

29 min

+ 7:57:39
Obrázek epizody Mořeplavec Richard Konkolski: Čím více znám moře, tím větší mám respekt

Blízká setkání

Mořeplavec Richard Konkolski: Čím více znám moře, tím větší mám respekt

24. 7. 2024

28 min

+ 8:25:56
Obrázek epizody Blízká setkání: Mořeplavec Richard Konkolski: Čím více znám moře, tím větší mám respekt

Český rozhlas - Osobnosti

Blízká setkání: Mořeplavec Richard Konkolski: Čím více znám moře, tím větší mám respekt

24. 7. 2024

28 min

+ 8:54:13
Obrázek epizody Blízká setkání: Mořeplavec Richard Konkolski: Čím více znám moře, tím větší mám respekt

Český rozhlas - Rozhovory

Blízká setkání: Mořeplavec Richard Konkolski: Čím více znám moře, tím větší mám respekt

24. 7. 2024

28 min

+ 9:00:37
Obrázek epizody Vertikála: Neuropsychiatr: Co odlišuje lidi od zvířat? Spiritualita

Český rozhlas - Rozhovory

Vertikála: Neuropsychiatr: Co odlišuje lidi od zvířat? Spiritualita

24. 7. 2024

6 min

+ 9:26:54
Obrázek epizody Interview Plus: Ekonom: Až si zemědělci přestanou stěžovat, zamrzne peklo

Český rozhlas - Rozhovory

Interview Plus: Ekonom: Až si zemědělci přestanou stěžovat, zamrzne peklo

24. 7. 2024

26 min

+ 9:50:05
Obrázek epizody Radioporadna: Krkonoše nejsou jen Sněžka a pramen Labe. Objevte krásy méně známých oblastí hor

Český rozhlas - Životní styl

Radioporadna: Krkonoše nejsou jen Sněžka a pramen Labe. Objevte krásy méně známých oblastí hor

24. 7. 2024

23 min

+ 10:13:16
Obrázek epizody Radioporadna: Krkonoše nejsou jen Sněžka a pramen Labe. Objevte krásy méně známých oblastí hor

Český rozhlas - Rozhovory

Radioporadna: Krkonoše nejsou jen Sněžka a pramen Labe. Objevte krásy méně známých oblastí hor

24. 7. 2024

23 min

+ 10:24:28
Obrázek epizody Host ve studiu: 770 let od první písemné zmínky o Náchodě. My ale slavíme 365 dní v roce, říká starosta Jan Birke

Český rozhlas - Rozhovory

Host ve studiu: 770 let od první písemné zmínky o Náchodě. My ale slavíme 365 dní v roce, říká starosta Jan Birke

24. 7. 2024

11 min

+ 10:36:37
Obrázek epizody Short Stuff: The Ritchie Boys

Stuff You Should Know

Short Stuff: The Ritchie Boys

24. 7. 2024

12 min