Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Dnes

2. 10. 2024, svátek má Olívie a Oliver, zítra Bohumil

+ 27:11
Obrázek epizody Aegon I. Targaryen - celý příběh krále, který ohněm a mečem dobyl Západozemí | Hra o trůny/Rod draka

Nerdopolis

Aegon I. Targaryen - celý příběh krále, který ohněm a mečem dobyl Západozemí | Hra o trůny/Rod draka

29. 7. 2024

27 min

+ 55:58
Obrázek epizody Klub Rádia Junior: Dozrávají hrušky Solanky. Vychlazené jsou lepší než zmrzlina, pochvaluje si zahradník

Český rozhlas - Rozhovory

Klub Rádia Junior: Dozrávají hrušky Solanky. Vychlazené jsou lepší než zmrzlina, pochvaluje si zahradník

29. 7. 2024

28 min

+ 1:27:17
Obrázek epizody Vlna: Top desky první půlky roku? Radio Wave oslnili Berlin Manson, Martyyna nebo spratek Charli XCX

Český rozhlas - Životní styl

Vlna: Top desky první půlky roku? Radio Wave oslnili Berlin Manson, Martyyna nebo spratek Charli XCX

29. 7. 2024

31 min

+ 1:53:56
Obrázek epizody Táta tě nemá rád, máma moc pije: Jak se poprat s manipulací dětí u rozvodu? Odbornice vám poradí

(ne!)ZÁVISLÁ

Táta tě nemá rád, máma moc pije: Jak se poprat s manipulací dětí u rozvodu? Odbornice vám poradí

29. 7. 2024

26 min

+ 1:57:57
Obrázek epizody Antivirus: Sběr osobních informací aplikace nepřiznávají vždy. Jak jim přístup k datům omezit?

Český rozhlas - Rozhovory

Antivirus: Sběr osobních informací aplikace nepřiznávají vždy. Jak jim přístup k datům omezit?

29. 7. 2024

4 min

+ 2:10:54
Obrázek epizody Momenty: Kdysi mi řekli, že abych byl úspěšný, musím odpovídat vždy Yes, dnes už umím i No, říká Robert Vano

Český rozhlas - Rozhovory

Momenty: Kdysi mi řekli, že abych byl úspěšný, musím odpovídat vždy Yes, dnes už umím i No, říká Robert Vano

29. 7. 2024

12 min

+ 2:23:51
Obrázek epizody Momenty: Kdysi mi řekli, že abych byl úspěšný, musím odpovídat vždy Yes, dnes už umím i No, říká Robert Vano

Český rozhlas - Osobnosti

Momenty: Kdysi mi řekli, že abych byl úspěšný, musím odpovídat vždy Yes, dnes už umím i No, říká Robert Vano

29. 7. 2024

12 min

+ 2:49:44
Obrázek epizody Alex a host: V Dokonalé frašce zvládneme vystřídat 98 převleků za představení, říká herečka Lucie Štěpánková

Český rozhlas - Rozhovory

Alex a host: V Dokonalé frašce zvládneme vystřídat 98 převleků za představení, říká herečka Lucie Štěpánková

29. 7. 2024

25 min

+ 2:56:48
Obrázek epizody Dokument: Kryl byl křesťanským autorem par excellence, tvrdí hudební publicista

Český rozhlas - Rozhovory

Dokument: Kryl byl křesťanským autorem par excellence, tvrdí hudební publicista

29. 7. 2024

7 min

+ 4:06:44
Obrázek epizody Jakou hodnotu má brak?

Studio N

Jakou hodnotu má brak?

29. 7. 2024

1 hod 9 min

+ 4:37:07
Obrázek epizody Nejraději mám jeho tajuplnost, prozrazuje hlavní architektka pražského metra Anna Švarc

Blízká setkání

Nejraději mám jeho tajuplnost, prozrazuje hlavní architektka pražského metra Anna Švarc

29. 7. 2024

30 min

+ 5:07:30
Obrázek epizody Blízká setkání: Nejraději mám jeho tajuplnost, prozrazuje hlavní architektka pražského metra Anna Švarc

Český rozhlas - Osobnosti

Blízká setkání: Nejraději mám jeho tajuplnost, prozrazuje hlavní architektka pražského metra Anna Švarc

29. 7. 2024

30 min

+ 5:37:53
Obrázek epizody Blízká setkání: Nejraději mám jeho tajuplnost, prozrazuje hlavní architektka pražského metra Anna Švarc

Český rozhlas - Rozhovory

Blízká setkání: Nejraději mám jeho tajuplnost, prozrazuje hlavní architektka pražského metra Anna Švarc

29. 7. 2024

30 min

+ 5:53:32
Obrázek epizody Radioporadna: Jak správně kupovat ryby? Co nejčerstvější z volného lovu, u mražených hledejte označení „seafrosen“

Český rozhlas - Rozhovory

Radioporadna: Jak správně kupovat ryby? Co nejčerstvější z volného lovu, u mražených hledejte označení „seafrosen“

29. 7. 2024

15 min

+ 6:22:01
Obrázek epizody Alkohol rozkládá vztahy i abstinujícím. Vzorce chování zůstávají, říká autorka Zápisníku alkoholičky

Host Lucie Výborné

Alkohol rozkládá vztahy i abstinujícím. Vzorce chování zůstávají, říká autorka Zápisníku alkoholičky

29. 7. 2024

28 min

+ 6:50:30
Obrázek epizody Host Lucie Výborné: Alkohol rozkládá vztahy i abstinujícím. Vzorce chování zůstávají, říká autorka Zápisníku alkoholičky

Český rozhlas - Osobnosti

Host Lucie Výborné: Alkohol rozkládá vztahy i abstinujícím. Vzorce chování zůstávají, říká autorka Zápisníku alkoholičky

29. 7. 2024

28 min

+ 7:18:59
Obrázek epizody Host Lucie Výborné: Alkohol rozkládá vztahy i abstinujícím. Vzorce chování zůstávají, říká autorka Zápisníku alkoholičky

Český rozhlas - Rozhovory

Host Lucie Výborné: Alkohol rozkládá vztahy i abstinujícím. Vzorce chování zůstávají, říká autorka Zápisníku alkoholičky

29. 7. 2024

28 min

+ 8:04:03
Obrázek epizody Čekání na Taylor Swift. Jaký vliv na politiku má George Clooney a další hvězdy?

Týdeník Respekt

Čekání na Taylor Swift. Jaký vliv na politiku má George Clooney a další hvězdy?

29. 7. 2024

45 min

+ 8:29:31
Obrázek epizody Interview Plus: Hladík: Jsme pro otevření přechodu Modrý sloup na Šumavě

Český rozhlas - Rozhovory

Interview Plus: Hladík: Jsme pro otevření přechodu Modrý sloup na Šumavě

29. 7. 2024

25 min

+ 8:51:13
Obrázek epizody Radioporadna: Stihne se český astronaut Aleš Svoboda podívat na ISS?

Český rozhlas - Životní styl

Radioporadna: Stihne se český astronaut Aleš Svoboda podívat na ISS?

29. 7. 2024

21 min

+ 9:12:55
Obrázek epizody Radioporadna: Stihne se český astronaut Aleš Svoboda podívat na ISS?

Český rozhlas - Rozhovory

Radioporadna: Stihne se český astronaut Aleš Svoboda podívat na ISS?

29. 7. 2024

21 min

+ 10:05:47
Obrázek epizody Desítka Pavla Horvátha: Jistá Sparta, trenérské manévry v Budějovicích a hattrick Marečka. Co nabídlo 2. kolo ligy?

Český rozhlas - Rozhovory

Desítka Pavla Horvátha: Jistá Sparta, trenérské manévry v Budějovicích a hattrick Marečka. Co nabídlo 2. kolo ligy?

29. 7. 2024

52 min

+ 10:32:16
Obrázek epizody Osobnost Plus: Bankéř Jonáš: V Česku je cítit latentní populismus

Český rozhlas - Rozhovory

Osobnost Plus: Bankéř Jonáš: V Česku je cítit latentní populismus

29. 7. 2024

26 min

+ 10:42:58
Obrázek epizody Host ve studiu: Muzeum války 1866: Střet u Hradce Králové byl po Waterloo druhou největší polní bitvou v 19. století

Český rozhlas - Rozhovory

Host ve studiu: Muzeum války 1866: Střet u Hradce Králové byl po Waterloo druhou největší polní bitvou v 19. století

29. 7. 2024

10 min

+ 10:44:30
Obrázek epizody Seriál týdne pod Ještědem: Letní minietiketa: Galantní trapas

Český rozhlas - Rozhovory

Seriál týdne pod Ještědem: Letní minietiketa: Galantní trapas

29. 7. 2024

1 min