Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Dnes

30. 9. 2024, svátek má Jeroným, zítra Igor

+ 10:09
Obrázek epizody Host ve studiu: Jak skloubit vrcholový hokej se studiem vysoké školy? Martin Štohanzl věří, že bude jednou inženýr

Český rozhlas - Rozhovory

Host ve studiu: Jak skloubit vrcholový hokej se studiem vysoké školy? Martin Štohanzl věří, že bude jednou inženýr

8. 8. 2024

10 min

+ 15:08
Obrázek epizody Mozaika: Tři herečky na karlovarském filmovém festivalu. Film Šimona Holého Hello, Welcome slibuje mnohé

Český rozhlas - Rozhovory

Mozaika: Tři herečky na karlovarském filmovém festivalu. Film Šimona Holého Hello, Welcome slibuje mnohé

8. 8. 2024

4 min

+ 36:19
Obrázek epizody Host ve středu: Snídaně na laně a odpoledne na raftu. Outdoor Resort Březová nabízí adrenalin a zábavu už 20 let

Český rozhlas - Rozhovory

Host ve středu: Snídaně na laně a odpoledne na raftu. Outdoor Resort Březová nabízí adrenalin a zábavu už 20 let

8. 8. 2024

21 min

+ 1:00:43
Obrázek epizody Dobré dopoledne: Kyberkriminalita v létě roste: Pozor na falešné investice a romantiky na internetu

Český rozhlas - Rozhovory

Dobré dopoledne: Kyberkriminalita v létě roste: Pozor na falešné investice a romantiky na internetu

8. 8. 2024

24 min

+ 1:26:34
Obrázek epizody Interview Plus: Barek: Pokud Swift podpoří Harrisovou, vyhraje jí to volby

Český rozhlas - Rozhovory

Interview Plus: Barek: Pokud Swift podpoří Harrisovou, vyhraje jí to volby

8. 8. 2024

25 min

+ 2:10:01
Obrázek epizody Dotace v zemědělství by se měly zrušit ideálně celosvětově, říká předsedkyně Zelinářské unie Monika Nebeská

Radio Prostor: Inspirativní rozhovory i zajímavosti z vysílání

Dotace v zemědělství by se měly zrušit ideálně celosvětově, říká předsedkyně Zelinářské unie Monika Nebeská

8. 8. 2024

43 min

+ 2:29:00
Obrázek epizody Radioporadna: Klesl vám ústní koutek, brní ruka, špatně mluvíte? Nečekejte, hned volejte záchranku!

Český rozhlas - Životní styl

Radioporadna: Klesl vám ústní koutek, brní ruka, špatně mluvíte? Nečekejte, hned volejte záchranku!

8. 8. 2024

18 min

+ 2:47:59
Obrázek epizody Radioporadna: Klesl vám ústní koutek, brní ruka, špatně mluvíte? Nečekejte, hned volejte záchranku!

Český rozhlas - Rozhovory

Radioporadna: Klesl vám ústní koutek, brní ruka, špatně mluvíte? Nečekejte, hned volejte záchranku!

8. 8. 2024

18 min

+ 3:29:52
Obrázek epizody The Call of the Void: Don’t Pick Up!

Stuff You Should Know

The Call of the Void: Don’t Pick Up!

8. 8. 2024

41 min

+ 3:55:43
Obrázek epizody Osobnost Plus: Politolog: SPD nemá výsledky. Voliči hledají čerstvého koně

Český rozhlas - Rozhovory

Osobnost Plus: Politolog: SPD nemá výsledky. Voliči hledají čerstvého koně

8. 8. 2024

25 min

+ 3:58:55
Obrázek epizody Historie mlynářského rodu od říčky Brtničky sahá až do 16. století. Ani nepřízeň je nezastavila

Příběhy z Vysočiny

Historie mlynářského rodu od říčky Brtničky sahá až do 16. století. Ani nepřízeň je nezastavila

8. 8. 2024

3 min

+ 4:24:49
Obrázek epizody Lékárna: Denní režim u seniorů v období velkých letních veder

Český rozhlas - Životní styl

Lékárna: Denní režim u seniorů v období velkých letních veder

8. 8. 2024

25 min

+ 5:19:03
Obrázek epizody Desítka Pavla Horvátha: Hübschman o vztahu k Jablonci, zlaté éře v Šachtaru Doněck a vzpomínkách na první ligový gól

Český rozhlas - Rozhovory

Desítka Pavla Horvátha: Hübschman o vztahu k Jablonci, zlaté éře v Šachtaru Doněck a vzpomínkách na první ligový gól

8. 8. 2024

54 min

+ 5:55:43
Obrázek epizody Lenka Dolanská Vlasáková: Jsem introvertní extrovert. Moje babička objevila moje herectví.

Trefa do Černé(ho)

Lenka Dolanská Vlasáková: Jsem introvertní extrovert. Moje babička objevila moje herectví.

8. 8. 2024

36 min

+ 6:40:44
Obrázek epizody Česká Barbie prozradila detaily prvního rande s partnerem: Bylo mi 16 let, zjistil to až na hotelu

Na kafeečko

Česká Barbie prozradila detaily prvního rande s partnerem: Bylo mi 16 let, zjistil to až na hotelu

8. 8. 2024

45 min

+ 7:05:30
Obrázek epizody Pro a proti: Mají intersex boxerky výhodu? Debatují lékař a sociolog

Český rozhlas - Rozhovory

Pro a proti: Mají intersex boxerky výhodu? Debatují lékař a sociolog

8. 8. 2024

24 min

+ 7:29:17
Obrázek epizody Co pomáhá narcistům, aby vás mohli ovládat?

MANŽELSTVÍ

Co pomáhá narcistům, aby vás mohli ovládat?

8. 8. 2024

23 min

+ 8:39:17
Obrázek epizody #99 Sebevědomí

Rande naslepo

#99 Sebevědomí

8. 8. 2024

1 hod 10 min

+ 8:50:09
Obrázek epizody Máme hosty: Vranová Lhota vypadá zdánlivě pořád stejně. Vevnitř to ale prokouklo

Český rozhlas - Rozhovory

Máme hosty: Vranová Lhota vypadá zdánlivě pořád stejně. Vevnitř to ale prokouklo

8. 8. 2024

10 min

+ 9:16:20
Obrázek epizody Jak to vidí...: Kordista Beran: Francouzům jsme ukradli medaili i jejich publikum. Ocenili hlavně to, jaký jsme tým

Český rozhlas - Rozhovory

Jak to vidí...: Kordista Beran: Francouzům jsme ukradli medaili i jejich publikum. Ocenili hlavně to, jaký jsme tým

8. 8. 2024

26 min

+ 9:25:47
Obrázek epizody The innovators building Africa's thriving tech scene | Peace Itimi

TED Talks Daily

The innovators building Africa's thriving tech scene | Peace Itimi

8. 8. 2024

9 min

+ 10:02:58
Obrázek epizody Mileniálové #3 - Single versus zadaný

Mileniálové

Mileniálové #3 - Single versus zadaný

8. 8. 2024

37 min

+ 12:19:13
Obrázek epizody #822 - Dr Andy Galpin - The New Science Of Heart Health, VO2 Max & Sleep Hacking

Modern Wisdom

#822 - Dr Andy Galpin - The New Science Of Heart Health, VO2 Max & Sleep Hacking

8. 8. 2024

2 hod 16 min

+ 12:50:35
Obrázek epizody Jsem alkoholik

Med a peří

Jsem alkoholik

8. 8. 2024

31 min

+ 12:55:13
Obrázek epizody Tomáš Koblížek: Misogynie ve vědě a umění

Ranní úvaha

Tomáš Koblížek: Misogynie ve vědě a umění

8. 8. 2024

4 min