Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Dnes

30. 9. 2024, svátek má Jeroným, zítra Igor

+ 51:55
Obrázek epizody Podnikatelský sen

Vítej zpátky

Podnikatelský sen

8. 3. 2022

51 min

+ 1:28:25
Obrázek epizody Casablanca: Česko je plné překvapení. Jan Hocek vypráví o nové Stezce středozemím

Český rozhlas - Cestování

Casablanca: Česko je plné překvapení. Jan Hocek vypráví o nové Stezce středozemím

8. 3. 2022

36 min

+ 2:05:27
Obrázek epizody Česko je plné překvapení. Jan Hocek vypráví o nové Stezce středozemím

Casablanca

Česko je plné překvapení. Jan Hocek vypráví o nové Stezce středozemím

8. 3. 2022

37 min

+ 2:07:23
Obrázek epizody Tip Karolíny Vránkové: Poznejte část ukrajinské kultury díky fenoménu balkonů

Tip

Tip Karolíny Vránkové: Poznejte část ukrajinské kultury díky fenoménu balkonů

8. 3. 2022

1 min

+ 2:37:21
Obrázek epizody Řídí Češi jako dobytek? O zlozvycích českých řidičů a házení všech do jednoho pytle

Po asfaltu

Řídí Češi jako dobytek? O zlozvycích českých řidičů a házení všech do jednoho pytle

8. 3. 2022

29 min

+ 2:57:27
Obrázek epizody 10 vět, které mi změnily život

Souvenir

10 vět, které mi změnily život

7. 3. 2022

20 min

+ 3:24:16
Obrázek epizody Tony Danilov: Cesta jako iniciační rituál

Hovory #sLaZkou

Tony Danilov: Cesta jako iniciační rituál

7. 3. 2022

26 min

+ 3:47:44
Obrázek epizody Reportáže zahraničních zpravodajů: I na Golanech si můžete objednat jídlo a pivo česky

Český rozhlas - Cestování

Reportáže zahraničních zpravodajů: I na Golanech si můžete objednat jídlo a pivo česky

6. 3. 2022

23 min

+ 3:50:02
Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Čtyřnozí uprchlíci. Lidé s sebou z Ukrajiny vozí zvířecí přátele. Cestují s nimi stovky kilometrů

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Čtyřnozí uprchlíci. Lidé s sebou z Ukrajiny vozí zvířecí přátele. Cestují s nimi stovky kilometrů

6. 3. 2022

2 min

+ 3:52:20
Obrázek epizody Čtyřnozí uprchlíci. Lidé s sebou z Ukrajiny vozí zvířecí přátele. Cestují s nimi stovky kilometrů

Zápisník zahraničních zpravodajů

Čtyřnozí uprchlíci. Lidé s sebou z Ukrajiny vozí zvířecí přátele. Cestují s nimi stovky kilometrů

6. 3. 2022

2 min

+ 4:20:05
Obrázek epizody Zálety Aleny Zárybnické: Člověk nemusí ráčkovat, aby byl Václavem Havlem, říká herec Jiří Böhm

Český rozhlas - Cestování

Zálety Aleny Zárybnické: Člověk nemusí ráčkovat, aby byl Václavem Havlem, říká herec Jiří Böhm

6. 3. 2022

27 min

+ 5:06:26
Obrázek epizody #Tutuki | Pavla Gultová: "Dostat stipendium na tento typ studia v zahraničí znamená, že dostanete slevu."

Vyleť z hnízda!

#Tutuki | Pavla Gultová: "Dostat stipendium na tento typ studia v zahraničí znamená, že dostanete slevu."

6. 3. 2022

46 min

+ 5:50:22
Obrázek epizody #42 O švýcarské neutralitě

Naše švýcarské zážitky

#42 O švýcarské neutralitě

5. 3. 2022

43 min

+ 6:13:45
Obrázek epizody Třicet let pod kopulí. Znáte pardubickou observatoř?

Východočeské výlety

Třicet let pod kopulí. Znáte pardubickou observatoř?

5. 3. 2022

23 min

+ 6:38:46
Obrázek epizody Festival Obzory: Extrémní Fotograf | Petr Jan Juračka

SVĚTOVÍ

Festival Obzory: Extrémní Fotograf | Petr Jan Juračka

4. 3. 2022

25 min

+ 6:40:24
Obrázek epizody Výletní tip Ladislava Zibury: Projděte se po turistických stezkách podél českých hranic

Tip

Výletní tip Ladislava Zibury: Projděte se po turistických stezkách podél českých hranic

4. 3. 2022

1 min

+ 7:10:26
Obrázek epizody #57  Krajanka „naopak“. Liliana Echeto o životě v Uruguayi jako cizinka, o Československu a vykořenění.

Krajanský podcast Epimoniac

#57 Krajanka „naopak“. Liliana Echeto o životě v Uruguayi jako cizinka, o Československu a vykořenění.

3. 3. 2022

30 min

+ 7:24:47
Obrázek epizody 8. Díl – Bezpečné pohraničí

Toulky pohraničím / Wędrówki po pograniczu

8. Díl – Bezpečné pohraničí

1. 3. 2022

14 min

+ 7:26:27
Obrázek epizody Tip Juliany Maškrtnice: Podniky pomáhají Ukrajině speciálními pokrmy ve své nabídce

Tip

Tip Juliany Maškrtnice: Podniky pomáhají Ukrajině speciálními pokrmy ve své nabídce

1. 3. 2022

1 min

+ 8:23:41
Obrázek epizody TWERKOVANIE V ZIMBABWE

CHOĎ DO...

TWERKOVANIE V ZIMBABWE

27. 2. 2022

57 min

+ 8:47:07
Obrázek epizody Reportáže zahraničních zpravodajů: O místech blízkých i vzdálených: sýr z Norska, pobřeží Chorvatska jako kulisa pro Hry o trůny

Český rozhlas - Cestování

Reportáže zahraničních zpravodajů: O místech blízkých i vzdálených: sýr z Norska, pobřeží Chorvatska jako kulisa pro Hry o trůny

27. 2. 2022

23 min

+ 9:12:18
Obrázek epizody V Tatenici mají renesanční zámek i unikátní železniční stavby

Východočeské výlety

V Tatenici mají renesanční zámek i unikátní železniční stavby

27. 2. 2022

25 min

+ 10:00:36
Obrázek epizody Casablanca: Není den, kdy bychom na Švédsko nevzpomínaly.  Cestovatelky Lucie a Aneta o trase Kungsleden

Český rozhlas - Cestování

Casablanca: Není den, kdy bychom na Švédsko nevzpomínaly. Cestovatelky Lucie a Aneta o trase Kungsleden

27. 2. 2022

48 min

+ 10:48:54
Obrázek epizody Není den, kdy bychom na Švédsko nevzpomínaly.  Cestovatelky Lucie a Aneta o trase Kungsleden

Casablanca

Není den, kdy bychom na Švédsko nevzpomínaly. Cestovatelky Lucie a Aneta o trase Kungsleden

27. 2. 2022

48 min

+ 10:51:08
Obrázek epizody #Trailer | Pavla Gultová: "Když jsem přijela poprvé do Anglie, tak jsem neuměla nic. I přesto jsem ale byla schopna nějakým způsobem komunikovat." ?

Vyleť z hnízda!

#Trailer | Pavla Gultová: "Když jsem přijela poprvé do Anglie, tak jsem neuměla nic. I přesto jsem ale byla schopna nějakým způsobem komunikovat." ?

27. 2. 2022

2 min