Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Dnes

29. 9. 2024, svátek má Michal, zítra Jeroným

+ 55:20
Obrázek epizody Casablanca: Z Česka do Pákistánu a dál na východ. Po tom jsem odjakživa toužil, říká cestovatel Tonda Voldřich

Český rozhlas - Cestování

Casablanca: Z Česka do Pákistánu a dál na východ. Po tom jsem odjakživa toužil, říká cestovatel Tonda Voldřich

30. 5. 2022

55 min

+ 1:50:40
Obrázek epizody Z Česka do Pákistánu a dál na východ. Po tom jsem odjakživa toužil, říká cestovatel Tonda Voldřich

Casablanca

Z Česka do Pákistánu a dál na východ. Po tom jsem odjakživa toužil, říká cestovatel Tonda Voldřich

30. 5. 2022

55 min

+ 2:24:42
Obrázek epizody Šumavské podcasty #7 - #WeLoveSumava

Šumavské podcasty

Šumavské podcasty #7 - #WeLoveSumava

30. 5. 2022

34 min

+ 2:50:41
Obrázek epizody Vítkův Cestopiss: Ve Venezuele jsem se vykupoval bitcoinem

Hovory #sLaZkou

Vítkův Cestopiss: Ve Venezuele jsem se vykupoval bitcoinem

30. 5. 2022

25 min

+ 3:14:39
Obrázek epizody Reportáže zahraničních zpravodajů: Námořnické kantýny v Antverpách schovaly před deštěm a zahřály

Český rozhlas - Cestování

Reportáže zahraničních zpravodajů: Námořnické kantýny v Antverpách schovaly před deštěm a zahřály

29. 5. 2022

23 min

+ 3:38:09
Obrázek epizody Nemošice jsou součástí Pardubic, ruch velkoměsta tam ale nedolehne

Východočeské výlety

Nemošice jsou součástí Pardubic, ruch velkoměsta tam ale nedolehne

29. 5. 2022

23 min

+ 3:41:38
Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Dezert canelé už po staletí připravují v Bordeaux. S jeho původem souvisí víno i obchod s otroky

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Dezert canelé už po staletí připravují v Bordeaux. S jeho původem souvisí víno i obchod s otroky

29. 5. 2022

3 min

+ 3:45:07
Obrázek epizody Dezert canelé už po staletí připravují v Bordeaux. S jeho původem souvisí víno i obchod s otroky

Zápisník zahraničních zpravodajů

Dezert canelé už po staletí připravují v Bordeaux. S jeho původem souvisí víno i obchod s otroky

29. 5. 2022

3 min

+ 4:11:36
Obrázek epizody Zálety Aleny Zárybnické: Mám raději zvířata než lidi, přiznává herečka Kateřina Marie Fialová

Český rozhlas - Cestování

Zálety Aleny Zárybnické: Mám raději zvířata než lidi, přiznává herečka Kateřina Marie Fialová

29. 5. 2022

26 min

+ 5:18:12
Obrázek epizody #Nigérie | Nikola Šašurová: "Po návratu do Česka mi přišlo, že všichni hrozně plýtvají vodou."

Vyleť z hnízda!

#Nigérie | Nikola Šašurová: "Po návratu do Česka mi přišlo, že všichni hrozně plýtvají vodou."

29. 5. 2022

1 hod 6 min

+ 6:17:52
Obrázek epizody Ešus 23/5/2022: Jirka a Černobyl na kolečkách

Ešus

Ešus 23/5/2022: Jirka a Černobyl na kolečkách

27. 5. 2022

59 min

+ 6:21:22
Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Světoznámý architekt Josip Plečnik se rád kochal svým dílem, ale pěšky. Neměl rád kola! Nebo měl?

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Světoznámý architekt Josip Plečnik se rád kochal svým dílem, ale pěšky. Neměl rád kola! Nebo měl?

27. 5. 2022

3 min

+ 6:24:52
Obrázek epizody Světoznámý architekt Josip Plečnik se rád kochal svým dílem, ale pěšky. Neměl rád kola! Nebo měl?

Zápisník zahraničních zpravodajů

Světoznámý architekt Josip Plečnik se rád kochal svým dílem, ale pěšky. Neměl rád kola! Nebo měl?

27. 5. 2022

3 min

+ 6:26:32
Obrázek epizody Výletní tip Pavla Sladkého: Rozhledna Štěpánka nabízí panoramatické výhledy na Jizerské hory

Tip

Výletní tip Pavla Sladkého: Rozhledna Štěpánka nabízí panoramatické výhledy na Jizerské hory

27. 5. 2022

1 min

+ 7:01:35
Obrázek epizody Jakub Cejpek: Kam na dobrodružné túry a za lezením do rakouských Alp

Travel Bible podcast

Jakub Cejpek: Kam na dobrodružné túry a za lezením do rakouských Alp

26. 5. 2022

35 min

+ 7:04:48
Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Ručně vyrobený německý kapesní nůž je luxusním zbožím. Dříve byl nepostradatelný pro každého muže

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Ručně vyrobený německý kapesní nůž je luxusním zbožím. Dříve byl nepostradatelný pro každého muže

26. 5. 2022

3 min

+ 7:08:01
Obrázek epizody Ručně vyrobený německý kapesní nůž je luxusním zbožím. Dříve byl nepostradatelný pro každého muže

Zápisník zahraničních zpravodajů

Ručně vyrobený německý kapesní nůž je luxusním zbožím. Dříve byl nepostradatelný pro každého muže

26. 5. 2022

3 min

+ 7:11:27
Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Námořnické kantýny v Antverpách schovaly před deštěm a zahřály. Funguje už jen jedna poslední

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Námořnické kantýny v Antverpách schovaly před deštěm a zahřály. Funguje už jen jedna poslední

25. 5. 2022

3 min

+ 7:14:53
Obrázek epizody Námořnické kantýny v Antverpách schovaly před deštěm a zahřály. Funguje už jen jedna poslední

Zápisník zahraničních zpravodajů

Námořnické kantýny v Antverpách schovaly před deštěm a zahřály. Funguje už jen jedna poslední

25. 5. 2022

3 min

+ 7:27:29
Obrázek epizody #4 Jak se v Nizozemsku registrovat a získat BSN

Dřeváky a tulipány

#4 Jak se v Nizozemsku registrovat a získat BSN

24. 5. 2022

12 min

+ 7:29:22
Obrázek epizody Tip Karolíny Vránkové: Zrekonstruovaná jatka v Ostravě se otevírají veřejnosti, bude v nich galerie

Tip

Tip Karolíny Vránkové: Zrekonstruovaná jatka v Ostravě se otevírají veřejnosti, bude v nich galerie

24. 5. 2022

1 min

+ 8:14:45
Obrázek epizody S dědou komunistou na Kubě? Jedna patálie za druhou

Slepá mapa

S dědou komunistou na Kubě? Jedna patálie za druhou

24. 5. 2022

45 min

+ 8:57:16
Obrázek epizody #61 „Hlavně přemýšlet..“ O cestovatelské vášni a lásce k Íránu slovy „únosně výstředního“ Vladimíra Váchala.

Krajanský podcast Epimoniac

#61 „Hlavně přemýšlet..“ O cestovatelské vášni a lásce k Íránu slovy „únosně výstředního“ Vladimíra Váchala.

23. 5. 2022

42 min

+ 9:00:49
Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Egypťané intenzivně zařazují sport do svého životního stylu. Po covidu znovu běželi v Káhiře maraton

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Egypťané intenzivně zařazují sport do svého životního stylu. Po covidu znovu běželi v Káhiře maraton

23. 5. 2022

3 min

+ 9:04:22
Obrázek epizody Egypťané intenzivně zařazují sport do svého životního stylu. Po covidu znovu běželi v Káhiře maraton

Zápisník zahraničních zpravodajů

Egypťané intenzivně zařazují sport do svého životního stylu. Po covidu znovu běželi v Káhiře maraton

23. 5. 2022

3 min