Personalistika Zet: Hřebem Evolve Summitu budou přednášky o chatbotech

Aktuální díl pořadu Personalistika Zet navštívil organizátor Evolve Summitu Michal Toman. Podle jeho slov se třetího ročníku této události zúčastní mnoho zajímavých hostů. Za hřeb Evolve Summitu považuje Toman oblast chatbotů v recruitingu. Pořadem na rádiu Zet provázejí konzultanti moderního HR Jiří Landovský a Štěpán Bartyzal.

Lidé z oblasti recrutingu by se měli Evolve Summitu zúčastnit z jednoho prostého důvodu. Navštíví jej totiž mnoho zajímavých zahraničních řečníků. Pokud by chtěli dorazit na podobnou událost za hranice naší země, tak by je to vyšlo podle Tomana třeba až na 25 tisíc korun. Dalším problémem je skutečnost, že zaměstnavatel své pracovníky na takovýto summit nepustí kvůli časové náročnosti, která takováto událost představuje.

„Z pohledu několika oblastí se hodně hovoří v poslední době o chatbotech. Ukážeme to, co chatbot je a jak se v recruitingu dá nasadit. Ukážeme si nějaké praktické ukázky toho, jak firmy chatboty v recruitmentu nasazovaly a s jakým výsledkem. Další oblastí je umělá inteligence, která promlouvá do různých aplikací i různých toolů, které nám tu práci usnadňují,“ řekl Toman na rádiu Zet.

Na Evolve Summitu se dozvíte ale ještě mnohem více zajímavých věcí. Jednou z nich jsou big data nebo trendy oblast candidate experience. To představuje skutečnost, jaký zážitek z náboru si odnáší kandidáti, jež se zúčastnili pohovoru.

Samotná událost proběhne 8. až 9 září v brněnském Sono Centru. „Kdybych měl jmenovat pár speakerů, kteří k nám letos přiletí, budeme tam mít lidi, jako je Katrina Collier, Bill Boorman, Karen Azulai z Izraele nebo Balazse Paroczaye z Maďarska. České barvy budou hájit kolegové z branže, jako jsou Matěj Matolín, Petra Hrušková, takže si myslím, že to zastoupení bude poměrně zajímavé i co se týká obsazení,“ informoval Toman. 

 

 

Pořad Personalistika Zet připravují a moderují konzultanti moderního HR Jiří Landovský a Štěpán Bartyzal. Pravidelný pořad rádia Zet o moderních trendech v HR je určený pro personalisty i pro firmy.

Celý pořad si můžete přehrát v playeru výše.

 

Zdroj: Zet

Personalistika Zet: Hřebem Evolve Summitu budou přednášky o chatbotech Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

  1. Sankce proti KLDR rozšíří i EU

    Společnost ·

    Evropská unie se připojí k nejnovějším sankcím namířeným proti Severní Koreji, jež v noci na úterý schválila Rada bezpečnosti OSN. V úterý o tom informovala před europ…

  2. Británie schválila zákon o právní odluce od EU

    Byznys ·

    Britská Dolní sněmovna přijala v noci na úterý v rámci druhého čtení návrh zákona, jenž má představovat základ právní odluky Spojeného království od Evropské unie. Má …

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.