Investice Zet: Michl o ekonomice, Jančura o možném vstupu RegioJet na burzu

Aleš Michl, ekonomický poradce ministra financí a analytik Raiffeisenbank, komentuje vývoj české ekonomiky, situaci na pražské burze a ekonomické kroky vlády. Radim Jančura, majitel první soukromé vlakové dopravy v ČR, RegioJet, hovoří o možném vstupu společnosti na burzu. V závěru pořadu mluví obchodní ředitel divize Google Česká republika, Jan Vraný, o inzerci a chystaných novinkách na videoportálu Youtube.

Investice Zet je pravidelný pořad ve vysílání Studia Zet, který je připravován s Investičním webem. Hosté v něm diskutují na téma aktuálních událostí a hodnotí jejich dopad na vývoj kapitálových trhů.

Zdroj: Zet

Investice Zet: Michl o ekonomice, Jančura o možném vstupu RegioJet na burzu Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

  1. Sýrie odevzdala své zásoby chemických zbraní

    Společnost ·

    Sýrie odevzdala poslední zásoby chemických zbraní, jejichž existenci přiznala mezinárodnímu společenství. Oznámila to dnes Organizace pro zákaz chemických zbraní OPCW,…

  2. Česká pošta zvažuje, že se stane bankou

    Byznys ·

    Česká pošta zvažuje, že požádá o vlastní licenci k poskytování bankovních služeb. V roce 2017 jí vyprší partnerská smlouva s ČSOB, která na poštách nabízí služby p…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.