Google Play spustil filmovou službu i pro Českou republiku

Americká společnost Google, která je provozovatelem největšího internetového prohlížeče, začala na českém trhu nabízet možnost zapůjčení a koupě filmů přes službu Google Play. Pro uživatele počítačů, chytrých telefonů či tabletů připravila desítky tisíc titulů. Cena se pohybuje od dvaceti do dvou set korun.

„Intenzivně jsme spolupracovali s našimi partnery z filmového odvětví na tom, abychom po aplikacích, hrách, knihách a hudbě mohli spustit dlouhodobě očekávanou službu Filmy Google Play i v České republice,“ uvedl marketingový manažer Googlu Michal Zachar.

Zapůjčit filmy si uživatelé mohou na 30 dnů nebo si je mohou koupit. Služba je kompatibilní pro operační systémy Android a iOS, nebo přes webové rozhraní na počítači, a to i bez přístupu na internet.

Služba Filmy Google Play nabízí českým uživatelům filmy ve standardním i vysokém rozlišení z produkce velkých mezinárodních filmových studií jako Universal, Paramount Pictures, Warner Bros, 20th Centruy Fox nebo Sony Movies.

Zdroj: ČTK

Google Play spustil filmovou službu i pro Českou republiku Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.