Najděte si:

Pro ženy

Se ségrou

Jsme dvě ségry, Nicole a Lucka. Možná nás znáte jako A Cup of Style. Sdílíme svoje životy, pohledy na svět a zážitky na sociálních sítích a rády přijímáme nové výzvy. Co takhle zkusit podcast? Proč ne! Odkryjeme vám trochu jinou stránku nás dvou, takovou,

13 záznamů

23 odběratelů

Pro ženy

Dámský klub

Každodenní témata pohledem tří žen. Lucie Sinková, Žaneta Filípková i Miluška Bittnerová o všem možném i nemožném. Neexistuje problém, na který nemají názor. S radami expertů, odborníků. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

50 záznamů

16 odběratelů

Pro ženy, Móda

Kecy v Holubí Kleci's Podcast

Karolína Holubová a Dominik Roubínek mluví o módě, stylu a o všem co je tabu.

44 záznamů

5 odběratelů

Pro ženy

Buchty

Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Těšte se na hodinu se dvěma moderátorkami, které nemoderují, a jedním chaoticky vybraným hostem, kterým může být i žena. Čekejte duchaplné řeči o všem a o ničem, co ž

85 záznamů

30 odběratelů

Pro ženy

Automatky

Internet a přehršel informací bezstarostnému mateřství moc nepřispívá. Protichůdné názory na vás skáčou každý den a webové diskuse čtenářky často znejišťují. Předávání informací z generace na generaci dnes skoro neexistuje. Jak se potom máte rozhodnout, j

7 záznamů

28 odběratelů

Pro ženy

The Coffee-chic podcast

S trochou kofeinu, sebevědomí a úsměvu jde úplně všechno. The Coffee-chic - podcast pro všechny #girlbosses o tom, jak být tou nejlepší verzí sebe samé, nekompromisně si plnit sny a hlavně - pořádně si přitom užívat.

42 záznamů

7 odběratelů

Pro ženy

School of Style Blog

Vítejte u podcastu, kterým vás bude provádět Alenka Šafratová. Alenka je zakladatelkou Školy stylu a majitelkou marketingové agentury Backstage Production. Znát jí můžete z televizních obrazovek nebo z jejího úspěšného blogu SchoolOFStyle.blog.

27 záznamů

1 odběratel

Pro ženy, Zábava

jak jsem!

Když se zeptáte mých blízkých, jak by mě popsali, řekli by určitě, že jsem upovídaná. Proto jsem si našla variantu podcastů, kde mě nikdo nepřerušuje a já si ty moje historky a monology můžu vést jak jen chci :) Taky by snad řekli, že jsem vtipná. Nenec

38 záznamů

11 odběratelů

Pro ženy, Kultura

MY DVĚ

Vítáme vás u našeho podcastu My dvě. Jsme nejlepší kamarádky Ditta a Domča a ikdyž se sice neznáme od plenek, tak po chvilce kamarádění nám to přišlo. Navzájem jsme se toho hodně za ty roky naučily. Někdy jsme víc ségry než kámošky a není nám problém si n

11 záznamů

8 odběratelů

Pro ženy, Kultura

O kousek blíž

Podcast s tvůrčími ženami, které se našly či hledají ve své síle i křehkosti. Připojte se a každý týden se těšte z rozprav na zajímavá témata, díky kterým si budeme o kousek blíž nejen samy k sobě, ale i jedna k druhé.

32 záznamů

6 odběratelů

Pro ženy

Kvér

Hodinová rozhlasová výprava do oblasti intimity, sexuality, vztahů a jejich proměn. Pokoušíme normy, odchylky i úchylky, je-li třeba, pálíme do zažitých stereotypů.

12 záznamů

8 odběratelů

Pro ženy

Svatebky

Série Svatebky sleduje 5 dívek, které se připravují na svou první svatbu. Zachycuje, jak dnes mladé české nevěsty přemýšlí o svých svatebních šatech. Kdo a co je ovlivňuje, jaký chtějí udělat dojem a pro koho vlastně jejich šaty vznikají? Osmidílný seriál

11 záznamů

0 odběratelů