Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Pro ženy

Nevýchova

Všechno, co vás teď trápí s dětmi, se dá změnit. Potřebujete si jenom porozumět. Není tu špatný rodič, ani hrozné dítě. Drtivá většina problémů vzniká z neporozumění. Stačí změnit komunikaci. Rádi vám s tím pomůžeme. Vítejte v Nevýchově.

42 epizod

134 odběratelů

Pro ženy

,

Zábava

Holky v čokoládě

Jak to vypadá, když se sejdou dvě nejlepší kamarádky a rozebírají chlapce, vysokoškolský život a další jiné srandy? To se dozvíte v podcastu Holky v čokoládě P.S. Proč zrovna v čokoládě? Poslouchej náš podcast a třeba se to dozvíš!! Ig: holky_v_cokolade

19 epizod

64 odběratelů

Pro ženy

MAMA on air

Vítejte v éteru MAMA on air podcastu. Jsem MÁMA a porodní asistentka, která si často maluje vzdušné zámky o sobě a životě, miluje přírodu, ticho, klid a svoji DCERU. Jsem žena, která si nedokáže představit ráno bez hrnku dobré kávy, odpoledního běhu a večerní pohody, kd

49 epizod

64 odběratelů

Pro ženy

Přiznej barvu

Podcastové série designérky Anny Marešové o intimních tématech, vnímání těla a o všem, o čem se stále ještě nemluví otevřeně a bez předsudků. Inspirativní příběhy žen o vlastních cestách intimním životem. Přirozeně, s něhou, humorem, bez tabuizování a bez stereotypů. Té

7 epizod

11 odběratelů

Pro ženy

Pidilidi

Jsme dvě mámy, Lucka a Nikola, a tohle je náš podcast PIDILIDI. Prozkoumáme mateřství od A do Z a žádné téma nebude tabu. Nasaďte sluchátka, jdeme na to! Naše kurzy najdete na online.pidilidikurzy.cz , kde se o nás také můžete dozvědět víc. Napsat nám můžete na info@ku

22 epizod

32 odběratelů

Pro ženy

Se ségrou

Jsme dvě ségry, Nicole a Lucka. Možná nás znáte jako A Cup of Style. Sdílíme svoje životy, pohledy na svět a zážitky na sociálních sítích a rády přijímáme nové výzvy. Co takhle zkusit podcast? Proč ne! Odkryjeme vám trochu jinou stránku nás dvou, takovou, která vypluje

54 epizod

166 odběratelů

Pro ženy

Maminkář

Maminkář je pořad pro rodiče, nastávající rodiče i pro všechny ostatní, které zajímají vhledy odborníků na aktuální témata z oblasti rodičovství – od zdraví a výživy, přes fyzioterapii, využití volného času až po etiketu a psychologii. Rozhovory najdete i ve formě videí

87 epizod

32 odběratelů

Pro ženy

Prima HOROSKOPY

<p><em>Horoskop</em> pro dne&scaron;n&iacute; den, t&yacute;den, měs&iacute;c i rok v&aacute;m porad&iacute;, čemu se vyvarovat a co neprome&scaron;kat. Č&iacute;nsk&yacute;, indi&aacute;nsk&yacute; i partnersk&yacute; <em>horoskop</em> mnoh&eacute; odhal&iacute;.</p>

22 epizod

14 odběratelů

Pro ženy

Máma z Afriky

Podcast o Češce, která žila pět let v Africe. Budeme se bavit na témata život v Africe, africké kuriozity, multikulturní partnerství, výchova míšených dětí a mnohé další. Podast bude mít i svoji rubriku africké povídky.

28 epizod

27 odběratelů

Pro ženy

Deep Sleep Sounds

Sleep, relax, and unwind with relaxing sleep sounds and music. Featuring nature soundscapes, binaural sleep music, and calming white noise. Helps babies and adults get better sleep.

74 epizod

23 odběratelů

Pro ženy

,

Osobní rozvoj

Superženy Marie Claire

NALAĎTE SI náš nový podcast! Moderní doba na nás klade vysoké nároky. Jak jim se ctí dostát, ale neztratit sebe samu? Marie Claire se ptá těch nejpovolanějších. Daří se jim být na špičce ve svém oboru, ale nevzdávají se ani rodinného života. Jak to tyto manažerky, sport

28 epizod

8 odběratelů

Pro ženy

,

Osobní rozvoj

Škola stylu

Podcast, kterým vás bude provázet zakladatelka Školy stylu, Alenka Šafratová. Jestli potřebujete pomoct se stylem (životním i tím v šatníku), sebevědomím, dodáním odvahy pustit se do svých vysněných projektů, zkrátka žít svůj nejlepší život, s tím vším vám každý týden b

52 epizod

47 odběratelů

Pro ženy

,

Kultura

O kousek blíž

Podcast s tvůrčími ženami, které se našly či hledají ve své síle i křehkosti. Připojte se a těšte se každý druhý pátek z rozprav na zajímavá témata, díky kterým si budeme o kousek blíž nejen sami k sobě, ale i jedna k druhé.

64 epizod

27 odběratelů

Pro ženy

Buchty

Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Podcast o všem a o ničem, co život naděluje a bere. Dvě moderátorky, které nemoderují, a občasný host, kterým může být i žena a který se občas dostane i ke slovu. Slyšeli jste epizo

159 epizod

114 odběratelů

Pro ženy

,

Osobní rozvoj

Marianne - Carpe Diem

Časopis Marianne má nové podcasty! Jsou o tématech, která všichni řešíme: o přátelství, odvaze, úspěchu i štěstí. Podcasty Carpe Diem - dopisy Šimonovi pro Marianne nahrála renomovaná koučka Magdalena Vokáčová, která už v těhotenství začala svému synovi psát dopisy, v n

5 epizod

20 odběratelů

Pro ženy

Dámský klub

50 epizod

48 odběratelů

Pro ženy

,

Zábava

Čas kávičky

Jmenuji se Emča, nebo tedy Verča Emča. Mám ráda kávu, hudbu a nohy v teple. Jsem autorkou blogu Čas kávičky a knihy De(bil)níček. A proč jsem se rozhodla natáčet podcasty? Inu jsem žena a občas si ráda bezpoitně zaplkám o všem možném i nemožném. Tak se pohodlně usaďte,

84 epizod

35 odběratelů

Pro ženy

,

Móda

projekt.l

PROJEKT.L - podcast z dílny Holubice Agency ⁠Podcast o projektu, který žijeme my všichni, tedy o životě.⁠Podcastem provází ⁠Karolína Holubová alias Holu_ka a Jiří Valášek alias @psy.chologistaPodcast Intro" Music by Tim Beek (timbeek.com)

58 epizod

22 odběratelů

Pro ženy

,

Zábava

jak jsem!

Když se zeptáte mých blízkých, jak by mě popsali, řekli by určitě, že jsem upovídaná. Proto jsem si našla variantu podcastů, kde mě nikdo nepřerušuje a já si ty moje historky a monology můžu vést jak jen chci :) Taky by snad řekli, že jsem vtipná. Nenechte se mást - to

55 epizod

24 odběratelů

Pro ženy

The Coffee-chic podcast

S trochou kofeinu, sebevědomí a úsměvu jde úplně všechno. The Coffee-chic - podcast pro všechny #girlbosses o tom, jak být tou nejlepší verzí sebe samé, nekompromisně si plnit sny a hlavně - pořádně si přitom užívat.

108 epizod

71 odběratelů

Pro ženy

Automatky

Internet a přehršel informací bezstarostnému mateřství moc nepřispívá. Protichůdné názory na vás skáčou každý den a webové diskuse čtenářky často znejišťují. Předávání informací z generace na generaci dnes skoro neexistuje. Jak se potom máte rozhodnout, jestli „zabít“ d

7 epizod

46 odběratelů

Pro ženy

Kvér

Hodinová rozhlasová výprava do oblasti intimity, sexuality, vztahů a jejich proměn. Pokoušíme normy, odchylky i úchylky, je-li třeba, pálíme do zažitých stereotypů.

15 epizod

24 odběratelů

Pro ženy

Svatebky

Série Svatebky sleduje 5 dívek, které se připravují na svou první svatbu. Zachycuje, jak dnes mladé české nevěsty přemýšlí o svých svatebních šatech. Kdo a co je ovlivňuje, jaký chtějí udělat dojem a pro koho vlastně jejich šaty vznikají? Osmidílný seriál přibližuje, ja

21 epizod

10 odběratelů

Pro ženy

,

Kultura

MY DVĚ

Vítáme vás u našeho podcastu My dvě. Jsme nejlepší kamarádky Ditta a Domča, a i když se sice neznáme od plenek, tak po chvilce kamarádění nám to tak rozhodně přišlo. Navzájem jsme se toho hodně za ty roky naučily. Někdy jsme víc ségry než kámošky, a tak nám není nepříje

10 epizod

14 odběratelů

Pro ženy

Jedna Mama

Veronika alias JednaMama sa delí o zážitky a skúsenosti z údajne najkrajšieho obdobia v živote ženy. Čakáte bábätko a zaujíma vás, čo bude nasledovať? Máte novorodenca a nepribalili vám k nemu v pôrodnici návod na obsluhu? V tom prípade ste tu správne! Zhlboka sa nadých

30 epizod

5 odběratelů