Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu STORY316

Podcast STORY316

41 epizod

0 odběratelů

Obrázek podcastu Víra ve vírech doby
Náboženství/ spiritualita

Víra ve vírech doby

O křesťanské víře ve výzvách současné doby. O maličkostech života, které ale hýbou našimi životy více, než si někdy připouštíme.

580 epizod

41 odběratelů

Obrázek podcastu Moje Síla

Moje Síla

Získej zpět svou sílu - ať už jsme ji ztratili kdekoli, po tomto světě dnes chodí miliony lidí bez síly, smyslu, cíle. Změň to! Přijď si pro dávku tipů, jak najít v životě smysl, překonat krizi středního věku, dát dohromady rodinu, nehnat se jen za prací a penězi nebo j

24 epizod

13 odběratelů

Obrázek podcastu Uši k duši
Náboženství/ spiritualita

Uši k duši

Jak člověk vnímá sám sebe, svět kolem, tělesnost, své emoce, duchovní život, Boha…? Antropologie – nauka o člověku – z nejrůznějších úhlů pohledu, s východisky vycházejícími z Bible. Setkání moderátorky Lucie Endlicherové a psychologa Marka Macáka.

242 epizod

27 odběratelů

Obrázek podcastu TALK!

TALK!

Lifestylové rozhovory se známými osobnostmi společenského života v Česku. #tnlive

103 epizod

6 odběratelů

Obrázek podcastu Vojtěch Kodet
Náboženství/ spiritualita

Vojtěch Kodet

Promluvy Vojtěcha Kodeta

188 epizod

21 odběratelů

Obrázek podcastu Řešidlo FirstClass.cz

Řešidlo FirstClass.cz

Každý problém má řešení. Ještě se neobjevil zámek, ke kterému by současně nevznikl klíč. Každá epizoda je odpovědí na jeden dotaz od našich posluchačů. Poslouchejte kdykoli kdekoli – udělejte si jen pár minut pro sebe (před spaním, v autě, při jakémkoli čekání)

752 epizod

638 odběratelů

Obrázek podcastu Vertikála
Náboženství/ spiritualita

Vertikála

Diskuse s hosty z různých oborů, které spojuje duchovní vnímání světa.

330 epizod

27 odběratelů

Obrázek podcastu Máme DOBRO v krvi

Máme DOBRO v krvi

Posloucháte podcast Mezigeneračního a dobrovolnického centra TOTEM, z. s. Dobrovolnictví je základ, na kterém vyrůstá celá naše organizace. Přinášíme vám rozhovory s lidmi, kteří stojí po boku TOTEMu, někteří z nich dobrovolnictvím "žijí", nebo diky dobrovolníkům mají ž

14 epizod

0 odběratelů

Obrázek podcastu Hergot!
Náboženství/ spiritualita

Hergot!

Neortodoxní pohled na duchovní záležitosti.

302 epizod

74 odběratelů

Obrázek podcastu Jarušky Podcast

Jarušky Podcast

Život je nutnost.Průvodkyně životem, jaký opravdu chceme žít. Péče o zdraví, tedy o duši a tělo je nezbytné. Jsme zdraví a krásní tak, jak se o sebe staráme, jak o sobě myslím.►Pro inspiraci mě můžeš sledovat na Facebooku nebo na Instagramu►Inspirace MLM na mojí FB strá

16 epizod

1 odběratel

Obrázek podcastu Biblická jména a úsloví
Náboženství/ spiritualita

Biblická jména a úsloví

Aniž bychom si to mnohdy uvědomovali, v běžné češtině používáme spoustu biblismů – úsloví, jejichž původ je v knize knih – v Bibli. A protože Bible je kromě božího Slova také knihou o lidech, kromě úsloví si z ní do běžného života bereme i mnoho vlastních jmen. O tom, a

106 epizod

19 odběratelů

Obrázek podcastu TŘIŠESTPĚT

TŘIŠESTPĚT

Jsme hlavně přes hodinky, ale nebavíme se jen o nich. Zajímá nás sport, zdraví, seberozvoj a překonávání sebe sama.

113 epizod

25 odběratelů

Obrázek podcastu Hype-Cast Podcast

Hype-Cast Podcast

Hype-Cast je podcast, kam si zveme zajímavé lidi a celebrity, abychom je vyzpovídali o jejich životě, na aktuální témata nebo s nima jen kamarádsky pokecali :) Celým Hype-Castem provázejí Stejk a Martin Molnár. Na nové díly se těště každý čtvrtek v 17 hodin. Peprný BONU

152 epizod

1308 odběratelů

Obrázek podcastu DEEP TALKS [CZE]

DEEP TALKS [CZE]

Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, si do podcastu DEEP TALKS zve hosty, se kterými se baví o tématech jako jsou hodnoty, smysl práce/života a tom, co dělat pro lepší českou společnost...

229 epizod

697 odběratelů

Obrázek podcastu Inner Wisdom by Jane Victoria

Inner Wisdom by Jane Victoria

Freedom / Inner Wisdom / Soul

43 epizod

4 odběratelé

Obrázek podcastu Spotlight

Spotlight

Inspirativní rozhovory a témata, která rezonují. Světlana Witowská a Zuzana Tvarůžková na Aktuálně.cz zpovídají osobnosti veřejného života.

392 epizod

505 odběratelů

Obrázek podcastu Podcast Smrtelníka

Podcast Smrtelníka

Rozhovory o životě - s vědomím konečnosti. Informace o možnostech v závěru života.

22 epizod

6 odběratelů

Obrázek podcastu CBH Praha
Náboženství/ spiritualita

CBH Praha

Podcast by CBH Praha

164 epizod

2 odběratelé

Obrázek podcastu Zjisti víc

Zjisti víc

Kuba, David a jejich nevšední pohledy na témata v kontextu.Podpořit nás můžete na https://zjistivic.cz/podpora. Všechny díly najdete na webu https://zjistivic.cz/, s bonusy a s předstihem nás najdete také na:Patreonu: https://www.patreon.com/zjistivicGazetistu: https://

52 epizod

280 odběratelů

Obrázek podcastu Slyšíme se?

Slyšíme se?

Táta dvojčat, cestovatel a kluk z médií. Sdílím svoje emoční životní aha momenty i příběhy zajímavých lidí. Podpoř tento podcast a získej přístup k bonusům: https://podcasters.spotify.com/pod/show/slysimese/subscribe

134 epizod

233 odběratelů

Obrázek podcastu Svět Je CooL - Rozhovory s obyčejnými lidmi, kteří žijí neobyčejný život

Svět Je CooL - Rozhovory s obyčejnými lidmi, kteří žijí neobyčejný život

Nechte se inspirovat příběhy obyčejných lidí, kteří se rozhodli žít tak trochu neobyčejný život. Cestují po světě, pracují v zahraničí nebo vydělávají online. Zajímá mě srovnání života v Česku a za hranicemi, motivace lidí vycestovat, i zajímavé historky z cest. Žít se

50 epizod

24 odběratelů

Obrázek podcastu Křesťané Kuřim
Náboženství/ spiritualita

Křesťané Kuřim

Biblická kázání a vyučování nejen ze sboru Křesťané Kuřim.

841 epizod

9 odběratelů

Obrázek podcastu Hovory

Hovory

Rozhovor s osobností, která má zajímavý osobní i profesní život a názory. Hosty pořadu jsou respektované, ne nutně mediálně známé tváře všech oblastí společnosti.

1818 epizod

106 odběratelů

Obrázek podcastu Ode mě k tobě

Ode mě k tobě

Máš někdy pocit, že jsi na vše sama? Tak už nejsi. Jsme v tom spolu. Jsem máma od dvou, která se učí milovat rozmanitost, kterou život přináší. Vytvořila jsem prostor pro myšlenkové pochody, ve kterých si každý najde své. Ráda bych otevřeně mluvila o všem, co mi pomáhá

71 epizod

22 odběratelů

Obrázek podcastu Já² Podcast

Já² Podcast

Já na druhou Podcast. Podcast zkoumající myšlenky osobního rozvoje a lidské mysli. Víc o našich projektech najdete na janadruhou.cz nebo našem instagramovém profilu: ja_na_druhou.

42 epizod

27 odběratelů