Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Balanc: Moderní láska: Princ na bílém koni, co nemyje nádobí. Jak se mýlíme v čekání na opravdovou lásku?

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Balanc: Moderní láska: Princ na bílém koni, co nemyje nádobí. Jak se mýlíme v čekání na opravdovou lásku?

Obrázek epizody Balanc: Moderní láska: Princ na bílém koni, co nemyje nádobí. Jak se mýlíme v čekání na opravdovou lásku?

Poslechněte si podcast

15. 5. 2024

45 min

Pravá láska není nalezení dokonalého partnera a krásná zamilovanost, ale práce na vztahu a přijímání nedokonalostí. Můžeme se učit kompromisy, vzájemné porozumění a schopnost řešit konflikty. Posilují nás společné zážitky, nejen všední posedávání doma po práci. Hluboké vztahy a blízkost nejsou exkluzivní jen pro partnerství, můžeme je zažívat s příteli i jinde. Na živém natáčení Moderní láska v Kasárnách Karlín odpovídala psycholožka a psychoterapeutka Dominika Čechová.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .