Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Peníze a vliv: Koncentrace vlastníků médií se posuzuje, jako by šlo o jogurty nebo hnojiva, tvrdí socioložka médií

Český rozhlas - Politika a zpravodajství

Český rozhlas

Zpravodajství

,

Politické zprávy

Peníze a vliv: Koncentrace vlastníků médií se posuzuje, jako by šlo o jogurty nebo hnojiva, tvrdí socioložka médií

Obrázek epizody Peníze a vliv: Koncentrace vlastníků médií se posuzuje, jako by šlo o jogurty nebo hnojiva, tvrdí socioložka médií

Poslechněte si podcast

11. 6. 2024

26 min

Velké finanční a podnikatelské skupiny, které ovládají klíčové televize a vydavatelství na Slovensku, se snaží být se státem zadobře. Jinak by mohl utrpět jich další byznys, říká socioložka médií Marína Urbániková z Katedry mediálních studií Masarykovy Univerzity Brno. Přílišná koncentrace majitelů médií je i proto riziková, neměla by se posuzovat stejně, jako transakce s jogurty a hnojivy.

Všechno z tématu Politika a zpravodajství můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .