Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu Mezi čtyřma očima

Podcast Mezi čtyřma očima

104 epizod

523 odběratelů

Helena Šulcová a její hosté: Otevřeně, uvolněně a bez cenzury. Nový podcast každý čtvrtek v 10:00 na Youradio Talk.
Obrázek epizody Karolína Zoe Meixnerová: Božena Němcová se chtěla zamilovat, dnešní společnost z ní udělala běhnu a nymfomanku

Karolína Zoe Meixnerová: Božena Němcová se chtěla zamilovat, dnešní společnost z ní udělala běhnu a nymfomanku

30. 3. 2023

30 min

Obrázek epizody Alena Němečková: Titulní stranu prodá sympatická známá tvář z médií, influenceři ve Vlastě nefungují

Alena Němečková: Titulní stranu prodá sympatická známá tvář z médií, influenceři ve Vlastě nefungují

23. 3. 2023

27 min

Obrázek epizody Darja Stomatová: Ve válce jsou všechny emoce a smysly umocněné

Darja Stomatová: Ve válce jsou všechny emoce a smysly umocněné

16. 3. 2023

22 min

Obrázek epizody Ondřej Kolář: Petr Pavel je pro nás nový začátek. Přílišná servilita Miloše Zemana, kterou předváděl vůči Číně, nemohla mít šanci na úspěch.

Ondřej Kolář: Petr Pavel je pro nás nový začátek. Přílišná servilita Miloše Zemana, kterou předváděl vůči Číně, nemohla mít šanci na úspěch.

9. 3. 2023

28 min

Obrázek epizody Filip Renč: Režie se učí celý život, v každý dekádě můžeš natočit jiný typ filmu

Filip Renč: Režie se učí celý život, v každý dekádě můžeš natočit jiný typ filmu

2. 3. 2023

25 min

Obrázek epizody Zuzeta: Mně připadá divné, nebýt feminista, ale zároveň chápu, že se tím slovem nechce každý označovat

Zuzeta: Mně připadá divné, nebýt feminista, ale zároveň chápu, že se tím slovem nechce každý označovat

23. 2. 2023

31 min

Obrázek epizody Jiří X. Doležal: Jediné dobré na Zemanovi je to, že odchází. Do dějin vstoupí jako prezident Novičok.

Jiří X. Doležal: Jediné dobré na Zemanovi je to, že odchází. Do dějin vstoupí jako prezident Novičok.

16. 2. 2023

37 min

Obrázek epizody Tomki Němec: Já už mám svého prezidenta nafoceného

Tomki Němec: Já už mám svého prezidenta nafoceného

9. 2. 2023

40 min

Obrázek epizody Michael Kocáb: To, co nemůžu překonat je, že část voličů si namazala na chleba oběti komunistického režimu

Michael Kocáb: To, co nemůžu překonat je, že část voličů si namazala na chleba oběti komunistického režimu

2. 2. 2023

37 min

Obrázek epizody Markéta Mayerová: Publicistika na Nově v devadesátkách dávala lidem pocit, že mají zastání

Markéta Mayerová: Publicistika na Nově v devadesátkách dávala lidem pocit, že mají zastání

26. 1. 2023

32 min

Obrázek epizody Jindřich Šídlo: Minulost Andreje Babiše jeho voliče netrápí, Petr Pavel kvůli ní ale může přijít o hlasy

Jindřich Šídlo: Minulost Andreje Babiše jeho voliče netrápí, Petr Pavel kvůli ní ale může přijít o hlasy

19. 1. 2023

35 min

Obrázek epizody Jan Punčochář: Když se poprvé rozsvítilo osm kamer, tak jsem myslel, že vyletím ze studia a už tam znovu nevlezu

Jan Punčochář: Když se poprvé rozsvítilo osm kamer, tak jsem myslel, že vyletím ze studia a už tam znovu nevlezu

12. 1. 2023

35 min

Obrázek epizody Kateřina Cajthamlová: Říkat eutanázii tzn. vraždění nebo asistované sebevraždě důstojná smrt, je hra se slovy. Důstojná je paliativní péče.

Kateřina Cajthamlová: Říkat eutanázii tzn. vraždění nebo asistované sebevraždě důstojná smrt, je hra se slovy. Důstojná je paliativní péče.

5. 1. 2023

47 min

Obrázek epizody Antonie Formanová: Nahota ve filmu je podle mě výzva, ale myslím si, že je důležité si tím projít

Antonie Formanová: Nahota ve filmu je podle mě výzva, ale myslím si, že je důležité si tím projít

15. 12. 2022

28 min

Obrázek epizody Anna Fialová: Na herectví mi přijde skvělé to, že nikdy nemáte hotovo

Anna Fialová: Na herectví mi přijde skvělé to, že nikdy nemáte hotovo

8. 12. 2022

21 min

Obrázek epizody Jana Plodková: Myslím si, že je důležitý mít sny, abychom měli kam směřovat

Jana Plodková: Myslím si, že je důležitý mít sny, abychom měli kam směřovat

1. 12. 2022

24 min

Obrázek epizody Eliška Křenková: Když vezmu práci jen kvůli penězům, tak jsem strašně nešťastná.

Eliška Křenková: Když vezmu práci jen kvůli penězům, tak jsem strašně nešťastná.

24. 11. 2022

28 min

Obrázek epizody Pavel Šťastný: Logo Občanského fóra je jedno z mála, kde není název, a přesto všichni vědí, o co jde

Pavel Šťastný: Logo Občanského fóra je jedno z mála, kde není název, a přesto všichni vědí, o co jde

17. 11. 2022

25 min

Obrázek epizody Anna Kameníková: V novém filmu Grand Prix hodně křičím

Anna Kameníková: V novém filmu Grand Prix hodně křičím

10. 11. 2022

28 min

Obrázek epizody Helena Horská: Buďme opatrní z hlediska našich výdajů, nedělejme ukvapená rozhodnutí, vytvářejme si rezervy, ale nenechme se tou negativní náladou úplně nakazit!

Helena Horská: Buďme opatrní z hlediska našich výdajů, nedělejme ukvapená rozhodnutí, vytvářejme si rezervy, ale nenechme se tou negativní náladou úplně nakazit!

3. 11. 2022

32 min

Obrázek epizody Rastislav Iliev: Bojíme se líbat na ulici, aby nás někdo nezmlátil, za tuto atmosféru můžou i politici svými homofobními výroky

Rastislav Iliev: Bojíme se líbat na ulici, aby nás někdo nezmlátil, za tuto atmosféru můžou i politici svými homofobními výroky

27. 10. 2022

20 min

Obrázek epizody Pavla Beretová: Když víš, co chceš, tak můžeš!

Pavla Beretová: Když víš, co chceš, tak můžeš!

20. 10. 2022

21 min

Obrázek epizody Mariana Prachařová: Při výběru spolupráce si představuju, jestli se u postování fotky budu stydět

Mariana Prachařová: Při výběru spolupráce si představuju, jestli se u postování fotky budu stydět

13. 10. 2022

20 min

Obrázek epizody Atrey Rae: Funkční potrava je pro tělo dar, kvůli kulturistice jsem dřív jedl šest kuřecích řízků denně

Atrey Rae: Funkční potrava je pro tělo dar, kvůli kulturistice jsem dřív jedl šest kuřecích řízků denně

6. 10. 2022

26 min

Obrázek epizody Lucie Černá: Evropu 2 už mám uzavřenou, návrat zpět neplánuji

Lucie Černá: Evropu 2 už mám uzavřenou, návrat zpět neplánuji

29. 9. 2022

23 min