Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Antonín Barák starší: Každý klub chce, aby byl hráč po zranění na hřišti co nejdřív

Sportovní interview Jana Hlocha

Společnost

,

Sport

Antonín Barák starší: Každý klub chce, aby byl hráč po zranění na hřišti co nejdřív

Obrázek epizody Antonín Barák starší: Každý klub chce, aby byl hráč po zranění na hřišti co nejdřív

Poslechněte si podcast

6. 5. 2022

20 min

O epizodě podcastu

„S vrcholovým sportem mám posledních 5 až 6 let problém. Vidím to všude v Evropě, nejen u nás, že hráči jsou vyloženě zboží. To, jak se o nich mluví a jak se o ně pečuje, je hodně zkreslené. Každý klub chce, aby byl hráč po zranění co nejdříve na hřišti, a to je jediný záměr. Je jim jedno, jestli k tomu sezobe půl kila kortikoidu denně. Nezajímá je, jak ten sportovec bude v 50 letech vypadat, jestli bude na vozíku, to absolutně ne. Oni chtějí, aby byl příští týden připraven na utkání a pomohl jim,“ říká trenér fotbalové mládeže a otec fotbalového reprezentanta Antonín Barák starší, který byl hostem Sportovního interview na Rádiu Z.
Jeho syn hraje za italský fotbalový klub Hellas Verona FC. Poznal v něm talent, když byl malý? „Určitě jsem to neodhadoval, u obou synů jsem byl spíše vždy hodně při zemi a vedl je k pokoře a k takové té poctivé činnosti. Aby je to bavilo a aby byli schopní pro to co nejvíce udělat. To zaujetí a vášeň je jedna věc, ale k tomu se musí přidat píle a pracovitost, ale ta talentová položka tam určitě byla,“ zakončuje Antonín Barák starší.

Celý rozhovor moderátora Jana Hlocha s Antonínem Barákem starším si poslechněte zde: