Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Obezita je znakem bohatství. Když to jde, žereme, to je lidstvu vlastní

Kraus a blondýna

Obezita je znakem bohatství. Když to jde, žereme, to je lidstvu vlastní

Dnes

1 min

Obrázek epizody Kde jsem já, tak se zvířatům daří. Ale vždycky čekají, až Ivanka odejde

Kraus a blondýna

Kde jsem já, tak se zvířatům daří. Ale vždycky čekají, až Ivanka odejde

Dnes

1 min

Obrázek epizody Na kompostu nikdo dlouho nebude. O to se zima postará

Kraus a blondýna

Na kompostu nikdo dlouho nebude. O to se zima postará

Dnes

1 min

Obrázek epizody Tam je zima všude, kromě venku. V Kataru prostě normální klima neexistuje

Kraus a blondýna

Tam je zima všude, kromě venku. V Kataru prostě normální klima neexistuje

Včera

1 min

Obrázek epizody Taky mám jednu jabloň, ale ty plody se nedají žrát. Takže sadaře chápu

Kraus a blondýna

Taky mám jednu jabloň, ale ty plody se nedají žrát. Takže sadaře chápu

Včera

1 min

Obrázek epizody Při policejní kontrole mi vždycky naměří nulu, ale nevěří mi. Zejména ve čtyři ráno před vinárnou

Kraus a blondýna

Při policejní kontrole mi vždycky naměří nulu, ale nevěří mi. Zejména ve čtyři ráno před vinárnou

Včera

1 min

Obrázek epizody Tipy F1 pro chytré rodiče: Jak se můžeme učit od těch nejlepších?

Tipy F1 pro chytré rodiče

Tipy F1 pro chytré rodiče: Jak se můžeme učit od těch nejlepších?

30. 11. 2022

1 min

Obrázek epizody Černý kašel smrdí rasismem, ale i káva. Budeme tuto dobu muset přečkat

Kraus a blondýna

Černý kašel smrdí rasismem, ale i káva. Budeme tuto dobu muset přečkat

30. 11. 2022

1 min

Obrázek epizody Ekologičtí aktivisté si udělali politickou doktrínu. Pokud bojujete militantně, tak je jedno, jestli jde o klima

Kraus a blondýna

Ekologičtí aktivisté si udělali politickou doktrínu. Pokud bojujete militantně, tak je jedno, jestli jde o klima

30. 11. 2022

1 min

Obrázek epizody To není první případ. Jednou zapomněli návštěvníky na řetízkáči a točili se asi pět hodin

Kraus a blondýna

To není první případ. Jednou zapomněli návštěvníky na řetízkáči a točili se asi pět hodin

30. 11. 2022

2 min

Obrázek epizody Týden pod drobnohledem (2022/48): Fotbalisté nemohou být proroci. Oni nežijí věděním

Kraus a blondýna

Týden pod drobnohledem (2022/48): Fotbalisté nemohou být proroci. Oni nežijí věděním

30. 11. 2022

28 min

Obrázek epizody V dnešní době manželství zaniká. Býval to obchodní akt, teď to je jen splynutí

Kraus a blondýna

V dnešní době manželství zaniká. Býval to obchodní akt, teď to je jen splynutí

29. 11. 2022

2 min

Obrázek epizody Hodnocení zvýší pozornost Český drah na nedostatky. Tento nápad se mi líbí

Kraus a blondýna

Hodnocení zvýší pozornost Český drah na nedostatky. Tento nápad se mi líbí

29. 11. 2022

1 min

Obrázek epizody Když v EU zakážou psy, tak Češi vystoupí i s nimi

Kraus a blondýna

Když v EU zakážou psy, tak Češi vystoupí i s nimi

29. 11. 2022

1 min

Obrázek epizody Tomio Okamura odtajnil tajemství premiéra Fialy. Co nosí v náprsní kapse saka?

Nedělní lajf Petra Jablonského

Tomio Okamura odtajnil tajemství premiéra Fialy. Co nosí v náprsní kapse saka?

27. 11. 2022

4 min

Obrázek epizody Gustáv Husák hodnotí prezidentské kandidáty. Kdo je dobrým soudruhem?

Gustáv Husák hodnotí prezidentské kandidáty. Kdo je dobrým soudruhem?

27. 11. 2022

5 min

Obrázek epizody Miloš Zeman se do důchodu netěší, protože mu uplaval jeho milovaný člun

Miloš Zeman se do důchodu netěší, protože mu uplaval jeho milovaný člun

27. 11. 2022

4 min

Obrázek epizody Miroslav Sládek by na prezidentské kandidáty poslal Docenta Chocholouška

Miroslav Sládek by na prezidentské kandidáty poslal Docenta Chocholouška

27. 11. 2022

4 min

Obrázek epizody Andrej Babiš chce zrušit všechno, co se nelíbí lidem. Moje heslo je, pomáhat jim, říká

Andrej Babiš chce zrušit všechno, co se nelíbí lidem. Moje heslo je, pomáhat jim, říká

27. 11. 2022

6 min

Obrázek epizody Halina Šimková: V našem těle mohou existovat buněčné linie jiných lidí. Říká se tomu mikrochimérismus

Konečně pátek

Halina Šimková: V našem těle mohou existovat buněčné linie jiných lidí. Říká se tomu mikrochimérismus

28. 11. 2022

30 min

Obrázek epizody Energie zase bude. Teď je jen takové období

Kraus a blondýna

Energie zase bude. Teď je jen takové období

28. 11. 2022

1 min

Obrázek epizody Nebeská strava nebude nic moc. Na grilovačky budu chodit do pekla

Kraus a blondýna

Nebeská strava nebude nic moc. Na grilovačky budu chodit do pekla

28. 11. 2022

2 min

Obrázek epizody Kdo je dneska na internetu anonymní, je podezřelý

Kraus a blondýna

Kdo je dneska na internetu anonymní, je podezřelý

28. 11. 2022

2 min

Obrázek epizody Jak vážit ovoce a zeleninu v obchodě, abyste ušetřili?

Velké hlavy

Jak vážit ovoce a zeleninu v obchodě, abyste ušetřili?

22. 11. 2022

1 min

Obrázek epizody Když olíznete žábu, budete mít čistý obličej, čistý mozek, jen život zůstane na nic

Kraus a blondýna

Když olíznete žábu, budete mít čistý obličej, čistý mozek, jen život zůstane na nic

25. 11. 2022

1 min