Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Zdá se, že Češi neumí žít, říká kardiolog Michal Vráblík

Interview rádia Z

Zdá se, že Češi neumí žít, říká kardiolog Michal Vráblík

11. 7. 2022

19 min

Obrázek epizody Jan Kalousek: Nějak jsem žil a najednou mi bylo pětačtyřicet

Ranní host

Jan Kalousek: Nějak jsem žil a najednou mi bylo pětačtyřicet

10. 6. 2022

18 min

Obrázek epizody Žijeme v historických okamžicích, říká předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová

Interview Martina Kováře

Žijeme v historických okamžicích, říká předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová

6. 6. 2022

21 min

Obrázek epizody Ekonom Sedláček: Evropa konečně našla svého ducha

Byznys Jaroslava Dědiče

Ekonom Sedláček: Evropa konečně našla svého ducha

25. 5. 2022

19 min

Obrázek epizody Linie mezi vášní a závislostí je velmi tenká, říká přednosta Kliniky adiktologie Michal Miovský

Dopolední host

Linie mezi vášní a závislostí je velmi tenká, říká přednosta Kliniky adiktologie Michal Miovský

17. 2. 2022

17 min

Obrázek epizody Jan Jakob /TOP09/: Tato krize je příležitost, abychom se posunuli směrem k moderním technologiím

Interview Martina Kováře

Jan Jakob /TOP09/: Tato krize je příležitost, abychom se posunuli směrem k moderním technologiím

15. 2. 2022

19 min

Obrázek epizody Petr Šonka: Věřím, že se na covid budeme dívat jako na epizodu, která už se nevrátí

Interview Martina Kováře

Petr Šonka: Věřím, že se na covid budeme dívat jako na epizodu, která už se nevrátí

8. 2. 2022

20 min

Obrázek epizody Andrej Babiš: Dohoda s Polskem o dolu Turów je podraz

Zprávy Rádia Z

Andrej Babiš: Dohoda s Polskem o dolu Turów je podraz

4. 2. 2022

7 min

Obrázek epizody Tomio Okamura /SPD/: Jsem šokován, že s touto vládou přichází totalita a manýry, které si snad nedovolili ani komunisté

Zprávy Rádia Z

Tomio Okamura /SPD/: Jsem šokován, že s touto vládou přichází totalita a manýry, které si snad nedovolili ani komunisté

1. 2. 2022

9 min

Obrázek epizody Ekonomka Danuše Nerudová: Zdražování nás stále čeká, vrchol inflace není za námi

Byznys Romany Navarové

Ekonomka Danuše Nerudová: Zdražování nás stále čeká, vrchol inflace není za námi

1. 2. 2022

18 min

Obrázek epizody Téma covidu rozděluje společnost jako nic předtím, média z toho nemohou vyjít bez nespokojeného diváka, říká šéf zpravodajství TV Nova Kamil Houska

Ranní host

Téma covidu rozděluje společnost jako nic předtím, média z toho nemohou vyjít bez nespokojeného diváka, říká šéf zpravodajství TV Nova Kamil Houska

1. 2. 2022

15 min

Obrázek epizody Roman Prymula: Varianta omikron je nesmírně rychlá, ale klinicky podstatně méně závažnější

Zprávy Rádia Z

Roman Prymula: Varianta omikron je nesmírně rychlá, ale klinicky podstatně méně závažnější

28. 1. 2022

3 min

Obrázek epizody Podle epidemiologa Smejkala omikron tečku za koronavirem neudělá, udělá ale tečku za tím nejhorším

Interview Martina Kováře

Podle epidemiologa Smejkala omikron tečku za koronavirem neudělá, udělá ale tečku za tím nejhorším

12. 1. 2022

20 min

Obrázek epizody Herečka Jitka Asterová: Nenapadlo by mě, že si po padesátce budu přivydělávat jako modelka

Ranní host

Herečka Jitka Asterová: Nenapadlo by mě, že si po padesátce budu přivydělávat jako modelka

12. 1. 2022

12 min

Obrázek epizody Podle Josefa Středuly se lidé musí přestat bát budoucnosti. Co říká předseda odborových svazů na novou vládu?

Interview Martina Kováře

Podle Josefa Středuly se lidé musí přestat bát budoucnosti. Co říká předseda odborových svazů na novou vládu?

11. 1. 2022

20 min

Obrázek epizody Hana Roháčová: Pracovní karanténa je nezbytný přístup

Zprávy Rádia Z

Hana Roháčová: Pracovní karanténa je nezbytný přístup

11. 1. 2022

5 min

Obrázek epizody Poptávka převyšuje naše možnosti výroby, říká ředitel Toyoty Martin Peleška

Byznys Romany Navarové

Poptávka převyšuje naše možnosti výroby, říká ředitel Toyoty Martin Peleška

10. 1. 2022

19 min

Obrázek epizody „Očkování je jednoznačnou prevencí u každé z infekčních nemocí,“ říká kardioložka Věra Adámková

Ranní host

„Očkování je jednoznačnou prevencí u každé z infekčních nemocí,“ říká kardioložka Věra Adámková

10. 1. 2022

15 min

Obrázek epizody Na ME chceme postoupit ze skupiny, covid může u favoritů zamíchat s kartami, říká prezident Českého svazu házené Ondřej Zdráhala

Sportovní interview Jana Hlocha

Na ME chceme postoupit ze skupiny, covid může u favoritů zamíchat s kartami, říká prezident Českého svazu házené Ondřej Zdráhala

7. 1. 2022

20 min

Obrázek epizody Profesor Peter Šebo: Všechny nás přejela dezinformační kampaň proti očkování

Zprávy Rádia Z

Profesor Peter Šebo: Všechny nás přejela dezinformační kampaň proti očkování

7. 1. 2022

5 min

Obrázek epizody Cestovatel Petr Horký: Posádku letadla, která nás má dostat z Antarktidy, uvěznil covid

Expedice jižní pól

Cestovatel Petr Horký: Posádku letadla, která nás má dostat z Antarktidy, uvěznil covid

6. 1. 2022

5 min

Obrázek epizody Bohuslav Svoboda: Pět dní v karanténě je dostatečně dlouhá doba

Zprávy Rádia Z

Bohuslav Svoboda: Pět dní v karanténě je dostatečně dlouhá doba

5. 1. 2022

4 min

Obrázek epizody Budu vystupovat proti diskriminaci, i když budu v té zvýhodněné skupině, říká advokát Tomáš Nielsen

Dopolední host

Budu vystupovat proti diskriminaci, i když budu v té zvýhodněné skupině, říká advokát Tomáš Nielsen

4. 1. 2022

17 min

Obrázek epizody Profesorka Věra Adámková: V oblasti vakcín není řečeno poslední slovo

Zprávy Rádia Z

Profesorka Věra Adámková: V oblasti vakcín není řečeno poslední slovo

3. 1. 2022

5 min

Obrázek epizody Petr Gazdík: Chceme předcházet stavu, kdy budeme řešit v řádu hodin, jestli testy přijdou nebo nepřijdou

Zprávy Rádia Z

Petr Gazdík: Chceme předcházet stavu, kdy budeme řešit v řádu hodin, jestli testy přijdou nebo nepřijdou

30. 12. 2021

3 min