Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Epizody podcastů – koronavir, Koronavirus, COVID-19

Tady najdete epizody ze všech podcastů, které mají daný štítek.

Zprávy rádia Z

Jednání vlády s opozicí přišla na poslední chvíli a nedostali jsme informace, jak jsme očekávali. Vláda by měla vyhlásit zcela nový nouzový stav, ale jinak zdůvodněný, říká poslanec za KSČM Jiří Dolejš

26. 2. 2021

3 min

Zprávy rádia Z

Všechno je to chaotické a to, co z vlády prosakuje je naprosto nedostatečné. Skutečně musíme na 2-3 týdny omezit veškerý pohyb na minimum, říká prezident ČLK Milan Kubek

26. 2. 2021

5 min

Interview Martina Kováře

Velikost veřejného dluhu ve vyspělém světě dnes atakuje hranice, které jsme naposledy viděli za druhé světové války, říká ekonom a bývalý viceguvernér ČNB Mojmír Hampl

25. 2. 2021

20 min

Ranní host rádia Z

Správa státních hmotných rezerv plní své sklady podle krizového plánu a požadavků ministerstev. Naším úkolem není realizovat nákupy běžné spotřeby, říká předseda SSHR Pavel Švagr

25. 2. 2021

17 min

Interview Martina Kováře

Musíme radikálním způsobem změnit to, jak tráví učitelé čas se svými studenty, říká bývalý generální ředitel ČEZu a předseda správní rady gymnázií PORG Martin Roman

24. 2. 2021

21 min

Pokáčova rychlovka Frekvence 1

Babyboomem proti koronaviru

26. 2. 2021

1 min

Interview Martina Kováře

Vojtěch Filip /KSČM/: Jsme svědky mnoha slibů a málo splněných očekávání

23. 2. 2021

20 min

Ranní host rádia Z

Rok poté už vláda nemůže dělat drastická opatření a jednat intuitivně. Nikdo nechce jít do předčasných voleb a Andrej Babiš toho využívá, říká komentátor Reflexu Bohumil Pečinka

23. 2. 2021

18 min

Interview Martina Kováře

Nejmladší generaci neztratíme, vzdělávací systém to nedovolí. Bude to ale znamenat velké náklady, říká ústřední školní inspektor Tomáš Zatloukal

22. 2. 2021

21 min

Ranní host rádia Z

Před pandemií bylo obézních 24 % populace a zhruba další čtvrtina měla nadváhu. Teď se dostaneme přes padesát procent v součtu a ty čísla příliš pěkná nebudou, říká gastroenterolog Evžen Machytka

22. 2. 2021

13 min

Zprávy rádia Z

Tomáš Prouza: Není možné tady rok zakazovat nějakou činnost bez zdůvodnění, proč se tak děje. Obchody teď budou mít na základě rozhodnutí Ústavního soudu nárok na odškodnění

22. 2. 2021

2 min

Zprávy rádia Z

Rozhodnutí vlády neotevřít obchody jsem čekal. Nerozuměl jsem tomu, že to ministr Havlíček oznámil v pondělí jako hotovou věc a obchodníci se na to zbytečně připravovali, říká Tomáš Prouza

19. 2. 2021

5 min

Zprávy rádia Z

Jsem jen zesilovač hlasů, požádal jsem akademiky, aby dali dohromady nějaké odborně podložené řešení, říká Daniel Landa k desateru Blanický manifest

19. 2. 2021

9 min

Interview Martina Kováře

Situace je vážná, ale není zoufalá. Ohrožení jsou lidé, kteří mají kumulace rizikových faktorů nebo nemoci, o kterých nevěděli, říká vedoucí lékař VFN Martin Balík

18. 2. 2021

20 min

Dopolední host rádia Z

Hlavní problém nás čeká až po volbách, do té doby vláda nebude chtít omezit svoji podporu. Až to dopadne na střední třídu, tak ten náraz bude velmi tvrdý, říká Daniel Hůle z organizace Člověk v tísni

18. 2. 2021

16 min

Dopolední host rádia Z

Jsem začínající řezbář. Potřeboval jsem doma něco opravit, koupil jsem si nářadí a omylem jsem zavadil o dřevo. Díky tomu přeskočila nějaká jiskra, říká frontman kapely Wohnout Matěj Homola

17. 2. 2021

12 min

Ranní host rádia Z

Čím dál více lidí teď musí měnit obor nebo hledají dlouho práci. Základní chybou je napsat jeden životopis a ten potom posílat všem firmám a na všechny pozice bez rozdílu, říká kariérní poradkyně Tereza Valášková

17. 2. 2021

14 min

Interview Martina Kováře

Marián Jurečka /KDU-ČSL/: Neměli jsme z toho radost, ale pokud chceme vládu přivést k nějakému rozumnému přístupu, tak i my musíme být tvrdí. Premiér není člověk, který by chtěl naslouchat a proto je těžké hledat nějaký konsensus

17. 2. 2021

18 min

Interview Martina Kováře

Václav Klaus: Covidismus je zhoubná ideologie. Bojím se méně toho viru než lidí, vzal nám naší svobodu a to je strašlivá věc

16. 2. 2021

22 min

Ranní host rádia Z

Cenu Ferdinanda Peroutky jsem přijal s trochu smíšenými pocity. Je krásné jí dostat, ale není moc dobře za jakých okolností k tomu došlo. Raději bych ji dostal, že píšu o letech na Měsíc, říká Petr Koubský

16. 2. 2021

13 min

Interview Martina Kováře

Roman Prymula: Možná by stálo za to udělat jakousi tlustou čáru a říct si, která opatření jsou nezbytná a výrazně je zjednodušit. Je to o tom, abychom dodržovali různé distance a nosili respirátory

15. 2. 2021

21 min

Ranní host rádia Z

Stoprocentně věřím, že olympiáda v Tokiu bude. Teď se hraje o to, v jakém režimu hry budou, říká sportovní ředitel ČOV Martin Doktor

15. 2. 2021

14 min

Business rádia Z

Korean Air propustil všechny zahraniční kapitány z letky A380 a všechny druhé piloty z ostatních letek, říká v Byznysu Rádia Z pilot David Hecl

15. 2. 2021

18 min

Ranní host rádia Z

Fitness centra jsou připravená bezpečně otevřít. Nepotkají se u nás klienti ve velkých skupinách, budeme důkladně dezinfikovat a větrat, říká prezidentka Českého svazu aerobiku a fitness Jana Havrdová

12. 2. 2021

13 min

Podpultovky – nejlepší podcast k uklízení

Podpultovky – Pandemic „spešl“

12. 2. 2021

26 min