Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Míša Chramostová | Podnikání mě prostě baví. A pojďme se propojit na LinkedIn.

Youngschooler's

Míša Chramostová | Podnikání mě prostě baví. A pojďme se propojit na LinkedIn.

20. 12. 2022

40 min

Obrázek epizody #87 - ALICE NEHYBOVÁ | TRANSFORMAČNÍ MINDSET KOUČ PRO ÚSPĚŠNÝ BYZNYS | ALIFEBYZNYS | DR. JOE DISPENZA | VNITŘNÍ POSLÁNÍ

Magie Života

#87 - ALICE NEHYBOVÁ | TRANSFORMAČNÍ MINDSET KOUČ PRO ÚSPĚŠNÝ BYZNYS | ALIFEBYZNYS | DR. JOE DISPENZA | VNITŘNÍ POSLÁNÍ

19. 12. 2022

1 hod 13 min

Obrázek epizody Jak nebýt ve stresu | Ajahn Brahm | 12.5.2017

Ajahn Brahm česky

Jak nebýt ve stresu | Ajahn Brahm | 12.5.2017

19. 12. 2022

1 hod 6 min

Obrázek epizody Epizoda 02 - Vánoce

Všechno přitom nic

Epizoda 02 - Vánoce

19. 12. 2022

36 min

Obrázek epizody Jak utvářet souladné vztahy?

Smysluplné vztahy

Jak utvářet souladné vztahy?

19. 12. 2022

22 min

Obrázek epizody #1: Že by to konečně vyšlo? První epizoda – O PODCASTU A CO VÁS TU ČEKÁ

Miluji focení

#1: Že by to konečně vyšlo? První epizoda – O PODCASTU A CO VÁS TU ČEKÁ

19. 12. 2022

10 min

Obrázek epizody Kvalita a tisk peněz | Možné scénáře krizí | Měnové systémy | Inflace a deflace | Bitcoin

O penězích a lidech

Kvalita a tisk peněz | Možné scénáře krizí | Měnové systémy | Inflace a deflace | Bitcoin

19. 12. 2022

1 hod 16 min

Obrázek epizody 3. díl – sociální pedagožka Veronika Štenclová: „Práce v dětském domově chce nutnou dávku trpělivosti a empatie...“

5 otázek PRO...

3. díl – sociální pedagožka Veronika Štenclová: „Práce v dětském domově chce nutnou dávku trpělivosti a empatie...“

19. 12. 2022

11 min

Obrázek epizody 355: Partner aktivního fondu: Pro rok 2023 budeme sázet více na ETF a indexové fondy

Mysl investora

355: Partner aktivního fondu: Pro rok 2023 budeme sázet více na ETF a indexové fondy

19. 12. 2022

6 min

Obrázek epizody Novoroční přání

Čas kávičky

Novoroční přání

19. 12. 2022

37 min

Obrázek epizody Prostě si dovol BÝT sama sebou ~🎙 S Terezou Kopeckou

Podnikání pro Holky Podcast

Prostě si dovol BÝT sama sebou ~🎙 S Terezou Kopeckou

19. 12. 2022

1 hod 34 min

Obrázek epizody OBKLOPEN IDIOTY #3 Způsob, jakým jsou červený a žlutý typ osobnosti vnímány ostatními, může způsobovat problémy.

Insajty - Klíčové myšlenky ze světa v několika minutách

OBKLOPEN IDIOTY #3 Způsob, jakým jsou červený a žlutý typ osobnosti vnímány ostatními, může způsobovat problémy.

19. 12. 2022

2 min

Obrázek epizody 3 profesní učitelská předsevzetí na rok 2023

Za Katedrou

3 profesní učitelská předsevzetí na rok 2023

19. 12. 2022

16 min

Obrázek epizody Jediný, kdo mi může pomoci, jsem já sama | Vlastina Svátková o roli spisovatelky, herečky a ženy, která miluje osobní rozvoj

MEDx Talks

Jediný, kdo mi může pomoci, jsem já sama | Vlastina Svátková o roli spisovatelky, herečky a ženy, která miluje osobní rozvoj

19. 12. 2022

21 min

Obrázek epizody HLAVNE SA ZO SEBA NEPOSRAŤ (epi061)

BUBUBU

HLAVNE SA ZO SEBA NEPOSRAŤ (epi061)

18. 12. 2022

52 min

Obrázek epizody 19. TÝDEN - Odpočinek není navždy

behind andyindustries

19. TÝDEN - Odpočinek není navždy

18. 12. 2022

16 min

Obrázek epizody PÍTR & GABRIELA: V LoveIslandu jsme se nejdřív vůbec nechtěli, Ve vile jsou si všichni rovni

A-Cast & Kid Ajvn

PÍTR & GABRIELA: V LoveIslandu jsme se nejdřív vůbec nechtěli, Ve vile jsou si všichni rovni

18. 12. 2022

1 hod 20 min

Obrázek epizody Všetkým na očiach. Ako sa znovu postaviť na nohy po duševnej kríze? (záznam diskusie)

V ženskom rode

Všetkým na očiach. Ako sa znovu postaviť na nohy po duševnej kríze? (záznam diskusie)

18. 12. 2022

1 hod 1 min

Obrázek epizody OBKLOPEN IDIOTY #2 Zbylé dvě osobnosti jsou Zelená a Modrá a všechny čtyři mají společné rysy.

Insajty - Klíčové myšlenky ze světa v několika minutách

OBKLOPEN IDIOTY #2 Zbylé dvě osobnosti jsou Zelená a Modrá a všechny čtyři mají společné rysy.

18. 12. 2022

2 min

Obrázek epizody #153: Tomáš Rektor – Psychiatr a psychoterapeut

DEEP TALKS [CZE]

#153: Tomáš Rektor – Psychiatr a psychoterapeut

17. 12. 2022

1 hod 19 min

Obrázek epizody Proč lidem vadí umělá krása?

InMyView

Proč lidem vadí umělá krása?

17. 12. 2022

17 min

Obrázek epizody OBKLOPEN IDIOTY #1 Znalost čtyř typů osobnosti vám může pomoci předat vaší zprávu; první dva jsou červený a žlutý.

Insajty - Klíčové myšlenky ze světa v několika minutách

OBKLOPEN IDIOTY #1 Znalost čtyř typů osobnosti vám může pomoci předat vaší zprávu; první dva jsou červený a žlutý.

17. 12. 2022

2 min

Obrázek epizody PÁTÁ DISCIPLÍNA #8 Musíme nově definovat roli vedoucího pracovníka v učících se organizacích

Insajty - Klíčové myšlenky ze světa v několika minutách

PÁTÁ DISCIPLÍNA #8 Musíme nově definovat roli vedoucího pracovníka v učících se organizacích

16. 12. 2022

2 min

Obrázek epizody Mezi mladými mi chybí velká zapálenost, neměli by se bát projít oblastí, která je zpočátku nezajímá, říká šéfka AAA Auto

Myšlení první ligy

Mezi mladými mi chybí velká zapálenost, neměli by se bát projít oblastí, která je zpočátku nezajímá, říká šéfka AAA Auto

16. 12. 2022

17 min

Obrázek epizody Přírodní doplňky stravy, jejich úloha při uzdravení z rakoviny a stabilizační protokol PRO7 (č.57)

Moje cesta® (od diagnózy rakovina k pevnému zdraví)

Přírodní doplňky stravy, jejich úloha při uzdravení z rakoviny a stabilizační protokol PRO7 (č.57)

16. 12. 2022

32 min