Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #4 Chorvatsko trochu jinak aneb 2 týdny poznávání u Jadranu

V LUFTU

#4 Chorvatsko trochu jinak aneb 2 týdny poznávání u Jadranu

18. 2. 2021

58 min

Obrázek epizody Lost Czech Man: Pěšky a stopem z Evropy do JV Asie

Travel Bible podcast

Lost Czech Man: Pěšky a stopem z Evropy do JV Asie

17. 2. 2021

55 min

Obrázek epizody Syddanmark

Dan a pas

Syddanmark

17. 2. 2021

22 min

Obrázek epizody #2 Uzavřená města v Rusku | Alexey Kaloshin

SVĚTOVÍ

#2 Uzavřená města v Rusku | Alexey Kaloshin

16. 2. 2021

46 min

Obrázek epizody Tip Juliany Maškrtnice: Vyrazte do žižkovského pekařství pro domácí croissant nebo briošku

Tip

Tip Juliany Maškrtnice: Vyrazte do žižkovského pekařství pro domácí croissant nebo briošku

16. 2. 2021

1 min

Obrázek epizody Loučení se zimou 1 - Aneb jak jsme zas jednou málem umřeli!

Honzovy Příběhy

Loučení se zimou 1 - Aneb jak jsme zas jednou málem umřeli!

15. 2. 2021

44 min

Obrázek epizody „Jak jsem se pincal s rukama v kapsách a vočumoval svět.“ Dan Bárta vypráví o svých zážitcích z cest

Casablanca

„Jak jsem se pincal s rukama v kapsách a vočumoval svět.“ Dan Bárta vypráví o svých zážitcích z cest

15. 2. 2021

42 min

Obrázek epizody Casablanca: „Jak jsem se pincal s rukama v kapsách a vočumoval svět.“ Dan Bárta vypráví o svých cestovatelských zážitcích

Český rozhlas - Cestování

Casablanca: „Jak jsem se pincal s rukama v kapsách a vočumoval svět.“ Dan Bárta vypráví o svých cestovatelských zážitcích

15. 2. 2021

42 min

Obrázek epizody „Jak jsem se pincal s rukama v kapsách a vočumoval svět.“ Dan Bárta vypráví o svých cestovatelských zážitcích

Casablanca

„Jak jsem se pincal s rukama v kapsách a vočumoval svět.“ Dan Bárta vypráví o svých cestovatelských zážitcích

15. 2. 2021

42 min

Obrázek epizody #19 Rozhovor s Katkou Sedy - Moje (umělecké) Švýcarsko

Naše švýcarské zážitky

#19 Rozhovor s Katkou Sedy - Moje (umělecké) Švýcarsko

15. 2. 2021

46 min

Obrázek epizody Valentýnský fail

Vývařovna podcast

Valentýnský fail

15. 2. 2021

29 min

Obrázek epizody Proč je důležité odčervovat domácího mazlíčka

Tip pro Vás

Proč je důležité odčervovat domácího mazlíčka

15. 2. 2021

4 min

Obrázek epizody Vzkazy ze zahraničí #2 - Austrálie - Bydlení, aneb jak přežít zimu v australských domech.

Krajanský podcast Epimoniac

Vzkazy ze zahraničí #2 - Austrálie - Bydlení, aneb jak přežít zimu v australských domech.

15. 2. 2021

7 min

Obrázek epizody #2 Holka z vesnice na Novém Zélandu

Život a tak

#2 Holka z vesnice na Novém Zélandu

15. 2. 2021

55 min

Obrázek epizody Prima Svět 2021 (6)

Prima Svět

Prima Svět 2021 (6)

14. 2. 2021

25 min

Obrázek epizody Reportáže zahraničních zpravodajů: Na trhu v Paříži a na trekové trase v okolí egyptské Hurghady

Český rozhlas - Cestování

Reportáže zahraničních zpravodajů: Na trhu v Paříži a na trekové trase v okolí egyptské Hurghady

14. 2. 2021

23 min

Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Nikomu nezávidím a jsem šťastný, usmívá se umělec, který vede skromný a svobodný život na lodi

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Nikomu nezávidím a jsem šťastný, usmívá se umělec, který vede skromný a svobodný život na lodi

14. 2. 2021

3 min

Obrázek epizody Nikomu nezávidím a jsem šťastný, usmívá se umělec, který vede skromný a svobodný život na lodi

Zápisník zahraničních zpravodajů

Nikomu nezávidím a jsem šťastný, usmívá se umělec, který vede skromný a svobodný život na lodi

14. 2. 2021

3 min

Obrázek epizody Jak se slaví Valentýn v Dánsku aneb co je to Gaekkebrev

Dan a pas

Jak se slaví Valentýn v Dánsku aneb co je to Gaekkebrev

14. 2. 2021

4 min

Obrázek epizody Lepší ošklivý než nudný, myslí si Belgičan, který sbírá fotografie bizarních domů

Zápisník zahraničních zpravodajů

Lepší ošklivý než nudný, myslí si Belgičan, který sbírá fotografie bizarních domů

14. 2. 2021

3 min

Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Lepší ošklivý než nudný, myslí si Belgičan, který sbírá fotografie bizarních domů

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Lepší ošklivý než nudný, myslí si Belgičan, který sbírá fotografie bizarních domů

14. 2. 2021

3 min

Obrázek epizody Lepší být ošklivý než nudný, myslí si Belgičan, který sbírá fotografie bizarních domů

Zápisník zahraničních zpravodajů

Lepší být ošklivý než nudný, myslí si Belgičan, který sbírá fotografie bizarních domů

14. 2. 2021

3 min

Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Lepší být ošklivý než nudný, myslí si Belgičan, který sbírá fotografie bizarních domů

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Lepší být ošklivý než nudný, myslí si Belgičan, který sbírá fotografie bizarních domů

14. 2. 2021

3 min

Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Zápisník Ivany Milenkovičové

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Zápisník Ivany Milenkovičové

14. 2. 2021

3 min

Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Zápisník Viktora Daňka

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Zápisník Viktora Daňka

14. 2. 2021

3 min