Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Podnikatelský sen

Vítej zpátky

Podnikatelský sen

8. 3. 2022

51 min

Obrázek epizody Casablanca: Česko je plné překvapení. Jan Hocek vypráví o nové Stezce středozemím

Český rozhlas - Cestování

Casablanca: Česko je plné překvapení. Jan Hocek vypráví o nové Stezce středozemím

8. 3. 2022

36 min

Obrázek epizody Česko je plné překvapení. Jan Hocek vypráví o nové Stezce středozemím

Casablanca

Česko je plné překvapení. Jan Hocek vypráví o nové Stezce středozemím

8. 3. 2022

37 min

Obrázek epizody Tip Karolíny Vránkové: Poznejte část ukrajinské kultury díky fenoménu balkonů

Tip

Tip Karolíny Vránkové: Poznejte část ukrajinské kultury díky fenoménu balkonů

8. 3. 2022

1 min

Obrázek epizody Řídí Češi jako dobytek? O zlozvycích českých řidičů a házení všech do jednoho pytle

Po asfaltu

Řídí Češi jako dobytek? O zlozvycích českých řidičů a házení všech do jednoho pytle

8. 3. 2022

29 min

Obrázek epizody 10 vět, které mi změnily život

Souvenir

10 vět, které mi změnily život

7. 3. 2022

20 min

Obrázek epizody Tony Danilov: Cesta jako iniciační rituál

Hovory #sLaZkou

Tony Danilov: Cesta jako iniciační rituál

7. 3. 2022

26 min

Obrázek epizody Reportáže zahraničních zpravodajů: I na Golanech si můžete objednat jídlo a pivo česky

Český rozhlas - Cestování

Reportáže zahraničních zpravodajů: I na Golanech si můžete objednat jídlo a pivo česky

6. 3. 2022

23 min

Obrázek epizody Zápisník zahraničních zpravodajů: Čtyřnozí uprchlíci. Lidé s sebou z Ukrajiny vozí zvířecí přátele. Cestují s nimi stovky kilometrů

Český rozhlas - Cestování

Zápisník zahraničních zpravodajů: Čtyřnozí uprchlíci. Lidé s sebou z Ukrajiny vozí zvířecí přátele. Cestují s nimi stovky kilometrů

6. 3. 2022

2 min

Obrázek epizody Čtyřnozí uprchlíci. Lidé s sebou z Ukrajiny vozí zvířecí přátele. Cestují s nimi stovky kilometrů

Zápisník zahraničních zpravodajů

Čtyřnozí uprchlíci. Lidé s sebou z Ukrajiny vozí zvířecí přátele. Cestují s nimi stovky kilometrů

6. 3. 2022

2 min

Obrázek epizody Zálety Aleny Zárybnické: Člověk nemusí ráčkovat, aby byl Václavem Havlem, říká herec Jiří Böhm

Český rozhlas - Cestování

Zálety Aleny Zárybnické: Člověk nemusí ráčkovat, aby byl Václavem Havlem, říká herec Jiří Böhm

6. 3. 2022

27 min

Obrázek epizody #Tutuki | Pavla Gultová: "Dostat stipendium na tento typ studia v zahraničí znamená, že dostanete slevu."

Vyleť z hnízda!

#Tutuki | Pavla Gultová: "Dostat stipendium na tento typ studia v zahraničí znamená, že dostanete slevu."

6. 3. 2022

46 min

Obrázek epizody #42 O švýcarské neutralitě

Naše švýcarské zážitky

#42 O švýcarské neutralitě

5. 3. 2022

43 min

Obrázek epizody Třicet let pod kopulí. Znáte pardubickou observatoř?

Východočeské výlety

Třicet let pod kopulí. Znáte pardubickou observatoř?

5. 3. 2022

23 min

Obrázek epizody Festival Obzory: Extrémní Fotograf | Petr Jan Juračka

SVĚTOVÍ

Festival Obzory: Extrémní Fotograf | Petr Jan Juračka

4. 3. 2022

25 min

Obrázek epizody Výletní tip Ladislava Zibury: Projděte se po turistických stezkách podél českých hranic

Tip

Výletní tip Ladislava Zibury: Projděte se po turistických stezkách podél českých hranic

4. 3. 2022

1 min

Obrázek epizody #57  Krajanka „naopak“. Liliana Echeto o životě v Uruguayi jako cizinka, o Československu a vykořenění.

Krajanský podcast Epimoniac

#57 Krajanka „naopak“. Liliana Echeto o životě v Uruguayi jako cizinka, o Československu a vykořenění.

3. 3. 2022

30 min

Obrázek epizody 8. Díl – Bezpečné pohraničí

Toulky pohraničím / Wędrówki po pograniczu

8. Díl – Bezpečné pohraničí

1. 3. 2022

14 min

Obrázek epizody Tip Juliany Maškrtnice: Podniky pomáhají Ukrajině speciálními pokrmy ve své nabídce

Tip

Tip Juliany Maškrtnice: Podniky pomáhají Ukrajině speciálními pokrmy ve své nabídce

1. 3. 2022

1 min

Obrázek epizody TWERKOVANIE V ZIMBABWE

CHOĎ DO...

TWERKOVANIE V ZIMBABWE

27. 2. 2022

57 min

Obrázek epizody Reportáže zahraničních zpravodajů: O místech blízkých i vzdálených: sýr z Norska, pobřeží Chorvatska jako kulisa pro Hry o trůny

Český rozhlas - Cestování

Reportáže zahraničních zpravodajů: O místech blízkých i vzdálených: sýr z Norska, pobřeží Chorvatska jako kulisa pro Hry o trůny

27. 2. 2022

23 min

Obrázek epizody V Tatenici mají renesanční zámek i unikátní železniční stavby

Východočeské výlety

V Tatenici mají renesanční zámek i unikátní železniční stavby

27. 2. 2022

25 min

Obrázek epizody Casablanca: Není den, kdy bychom na Švédsko nevzpomínaly.  Cestovatelky Lucie a Aneta o trase Kungsleden

Český rozhlas - Cestování

Casablanca: Není den, kdy bychom na Švédsko nevzpomínaly. Cestovatelky Lucie a Aneta o trase Kungsleden

27. 2. 2022

48 min

Obrázek epizody Není den, kdy bychom na Švédsko nevzpomínaly.  Cestovatelky Lucie a Aneta o trase Kungsleden

Casablanca

Není den, kdy bychom na Švédsko nevzpomínaly. Cestovatelky Lucie a Aneta o trase Kungsleden

27. 2. 2022

48 min

Obrázek epizody #Trailer | Pavla Gultová: "Když jsem přijela poprvé do Anglie, tak jsem neuměla nic. I přesto jsem ale byla schopna nějakým způsobem komunikovat." ?

Vyleť z hnízda!

#Trailer | Pavla Gultová: "Když jsem přijela poprvé do Anglie, tak jsem neuměla nic. I přesto jsem ale byla schopna nějakým způsobem komunikovat." ?

27. 2. 2022

2 min