Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcasty Radio Proglas

Podcasty a Audioknihy od autora Radio Proglas. K poslechu online na webu a ke stažení. Nebo poslouchejte v aplikaci Youradio Talk offline.

4 podcasty

Obrázek podcastu Dopoledne s Proglasem

Společnost

Dopoledne s Proglasem

Zajímaví hosté, podnětné rozhovory, duchovní útěcha, aktuální informace, ale třeba i čas pro oddechnutí a úsměv. Každý všední den přinášíme vše, co potřebujete. Jsme v tom s vámi. Už 25 let.

300 epizod

9 odběratelů

Obrázek podcastu Myšlenka na den

Společnost

Myšlenka na den

Úvahy a podněty k zamyšlení současných osobností i klasiků.

587 epizod

11 odběratelů

Obrázek podcastu Na dřeň

Kultura

Na dřeň

Rozhovory, které zasáhnou. Silné příběhy lidí, debaty o tématech, o kterých se jinde nemluví, i o životě s Bohem. Podcast, kde se nebojíme jít Na dřeň. Vychází každý čtvrtek v 16 hodin. Sledujte nás taky na IG a FB.

102 epizod

78 odběratelů

Obrázek podcastu Za 5 pět

Společnost

Za 5 pět

Publicistických 45 minut s Hanou Scharffovou a Petrem Vizinou přináší každou sobotu blízká setkání s výjimečnými hosty a rozhovory na relevantní a aktuální témata, která často mohou být vnímána jako morálně problematická nebo zatížená stereotypy.

59 epizod

6 odběratelů