Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcasty PharmDr. Martin Dočkal

Podcasty a Audioknihy od autora PharmDr. Martin Dočkal. K poslechu online na webu a ke stažení. Nebo poslouchejte v aplikaci Youradio Talk offline.

11 podcastů

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Co Vy na to, pane presidente?

Zpravodajství

APATYKÁŘ® – Co Vy na to, pane presidente?

Podcastová rubrika portálu APATYKÁŘ® „Co Vy na to, pane presidente?“. Zde naleznete rozhovory s presidentem České lékárnické komory o všem, co se děje v českém lékárenství a kolem lékáren.

20 epizod

5 odběratelů

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Hovory z Kuksu

Kultura

APATYKÁŘ® – Hovory z Kuksu

Podcastová rubrika portálu APATYKÁŘ® „Hovory z Kuksu“. Zde naleznete rozhovory s Mgr. Ladislavou Valáškovou, Ph.D. a doc. RNDr. PhMr. Václavem Ruskem, CSc. z Českého farmaceutického muzea v Kuksu. Nejen o historii lékárenství a lékáren, ale i o aktuálních akcích pro náv

20 epizod

4 odběratelé

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Hovory ze Slovenska

Zpravodajství

APATYKÁŘ® – Hovory ze Slovenska

Podcastová rubrika „Hovory ze Slovenska“. Zde naleznete rozhovory se slovenskými lékárníky a dalšími hosty o všem, co se děje ve slovenském lékárenství a kolem lékáren. Rubrika fungovala dříve pod názvem „Čo Vy na to, pán prezident?“.

20 epizod

6 odběratelů

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Okénko pro Vakcíny.net

Věda a technika

APATYKÁŘ® – Okénko pro Vakcíny.net

Podcastová rubrika portálu APATYKÁŘ® „Okénko pro Vakcíny.net“. Zde naleznete rozhovory s vakcinologem RNDr. Markem Petrášem ze serveru Vakcíny.net o všem, co se týká očkování.

11 epizod

11 odběratelů

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Podcast

Zpravodajství

APATYKÁŘ® – Podcast

Hlavní podcastový kanál portálu, ve kterém najdete kompletní přehled všech vydaných podcastů ze všech rubrik. Portál APATYKÁŘ® nabízí jako první originální český podcasting z lékárenského sektoru. Najdete v něm jak rozhovory s českými a slovenskými lékárníky, tak i se z

51 epizod

10 odběratelů

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Podcast - speciál

Osobní rozvoj

APATYKÁŘ® – Podcast - speciál

Podcastová rubrika portálu APATYKÁŘ® „Podcast – speciál“. Zde naleznete většinou živé záznamy z různých akcí souvisejících s lékárenstvím, z Českého farmaceutického muzea apod.

15 epizod

3 odběratelé

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Podcast pro hosta

Zpravodajství

APATYKÁŘ® – Podcast pro hosta

Podcastová rubrika portálu APATYKÁŘ® „Podcast pro hosta“. Zde naleznete podcasty osobnostmi české a slovenské farmacie, ale i se zajímavými lidmi, kteří mají vztah (nejen) k farmacii, lékárenství a lékárenské péči.

20 epizod

3 odběratelé

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Studentský Podcast

Věda a technika

APATYKÁŘ® – Studentský Podcast

Podcastová rubrika portálu APATYKÁŘ® „Studentský Podcast“. Zde naleznete podcasty vytvářené se studenty farmacie o jejich společenských, kulturních, odborných a dalších akcích. Jednoduše vše kolem studentského farmaceutického dění na fakultě, campusu atd.

20 epizod

4 odběratelé

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Tématický den

Zdraví

APATYKÁŘ® – Tématický den

Podcastová rubrika portálu APATYKÁŘ® „Tématický den“. Zde naleznete tématické podcastové kampaně portálu APATYKÁŘ®, tzv. PODCAST Tour. Jedná se o originální tématické celodenní podcastové vysílání portálu cíleně zaměřené na konkrétní zdravotní téma, akci pro zákazníky l

20 epizod

7 odběratelů

Obrázek podcastu APAvision® – Podcast

Zdraví

APAvision® – Podcast

Podcastový kanál nejnovějšího projektu portálu APATYKÁŘ®. Odborná platforma APAvision® je think tank pro výměnu názorů a zkušeností z oblasti farmacie, elektronického zdravotnictví a inovací ve farmacii. Je určen nejen pro lékárníky a provozovatele lékáren, ale také hla

11 epizod

3 odběratelé

Obrázek podcastu pharma APATYKÁŘ® – Podcast

Osobní rozvoj

pharma APATYKÁŘ® – Podcast

Podcast webu pharma APATYKÁŘ®, který je určen pouze odborné zdravotnické veřejnosti.

10 epizod

2 odběratelé