Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcasty PharmDr. Martin Dočkal

Podcasty a Audioknihy od autora PharmDr. Martin Dočkal. K poslechu online na webu a ke stažení. Nebo poslouchejte v aplikaci Youradio Talk offline.

11 podcastů

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Co Vy na to, pane presidente?
Zpravodajství

APATYKÁŘ® – Co Vy na to, pane presidente?

Podcasty Dr. Martina Dočkala, odborníka na farmacii a lékárenství, s presidentem České lékárnické komory o všem, co se děje v českém lékárenství a kolem lékáren.

20 epizod

7 odběratelů

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Hovory z Kuksu
Kultura

APATYKÁŘ® – Hovory z Kuksu

Podcasty Dr. Martina Dočkala, odborníka na farmacii a lékárenství, s Mgr. Ladislavou Valáškovou, Ph.D. a doc. RNDr. PhMr. Václavem Ruskem, CSc. z Českého farmaceutického muzea v Kuksu. Nejen o historii lékárenství a lékáren, ale i o aktuálních akcích pro návštěvníky toh

20 epizod

5 odběratelů

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Hovory ze Slovenska
Zpravodajství

APATYKÁŘ® – Hovory ze Slovenska

Podcasty Dr. Martina Dočkala, odborníka na farmacii a lékárenství, se slovenskými lékárníky a dalšími hosty o všem, co se děje ve slovenském lékárenství a farmacii.

20 epizod

6 odběratelů

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Okénko pro Vakcíny.net
Věda a technika

APATYKÁŘ® – Okénko pro Vakcíny.net

Podcasty Dr. Martina Dočkala, odborníka na farmacii a lékárenství, s vakcinologem a provozovatelem serveru Vakcíny.net doc. RNDr. Markem Petrášem, Ph.D. o všem, co se týká očkování.

11 epizod

11 odběratelů

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Podcast
Zpravodajství

APATYKÁŘ® – Podcast

Podcasty Dr. Martina Dočkala, odborníka na farmacii a lékárenství. Oblastmi jeho zájmu jsou inovace, M&A, investice, e-commerce, legislativa, logistika, management a personalistika ve farmacii a lékárenství. Ve svých podcastech rovněž představuje ekonomická témata prosp

92 epizod

11 odběratelů

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Podcast - speciál
Osobní rozvoj

APATYKÁŘ® – Podcast - speciál

Podcasty Dr. Martina Dočkala, odborníka na farmacii a lékárenství, z různých akcí souvisejících s lékárenstvím, z Českého farmaceutického muzea apod.

15 epizod

3 odběratelé

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Podcast pro hosta
Zpravodajství

APATYKÁŘ® – Podcast pro hosta

Podcasty Dr. Martina Dočkala, odborníka na farmacii a lékárenství, s osobnostmi české a slovenské farmacie, ale i se zajímavými lidmi, kteří mají vztah (nejen) k farmacii a lékárenství.

20 epizod

3 odběratelé

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Studentský Podcast
Věda a technika

APATYKÁŘ® – Studentský Podcast

Podcasty Dr. Martina Dočkala, odborníka na farmacii a lékárenství, které vytváří se studenty farmacie o jejich společenských, kulturních, odborných a dalších akcích. Jednoduše vše kolem studentského farmaceutického dění na fakultě, campusu atd.

20 epizod

4 odběratelé

Obrázek podcastu APATYKÁŘ® – Tématický den
Zdraví

APATYKÁŘ® – Tématický den

Podcasty Dr. Martina Dočkala, odborníka na farmacii a lékárenství, které připravil v rámci tématické podcastové kampaně portálu APATYKÁŘ®, tzv. PODCAST Tour. Jedná se o originální tématické celodenní podcastové vysílání cíleně zaměřené na konkrétní zdravotní téma, akci

20 epizod

7 odběratelů

Obrázek podcastu APAVISION® – Podcast
Zdraví

APAVISION® – Podcast

Podcastový kanál odborné platformy APAVISION® (3 nejnovější sessions). Jedná se o think tank pro výměnu názorů a zkušeností z oblasti inovací, e-commerce, eHealth, investic, start-upů, průmyslu, logistiky, managementu, personalistiky a digitalizace ve farmacii. APAVISIO

11 epizod

3 odběratelé

Obrázek podcastu pharma APATYKÁŘ® – Podcast
Osobní rozvoj

pharma APATYKÁŘ® – Podcast

Tento podcastový kanál je určen pouze odborné zdravotnické veřejnosti, zejména lékárníkům (od roku 2010 není aktualizován). Obsahuje podcasty z uskutečněných lékárnických akcí, rozhovory s lékárnickými osobnostmi nad aktuálními tématy a odborné podcasty z oblasti farmak

10 epizod

2 odběratelé