Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

MALL.TV

Podcasty a Audioknihy od autora MALL.TV. K poslechu online na webu a ke stažení. Nebo poslouchejte v aplikaci Youradio Talk offline.

4 podcasty

Obrázek podcastu Fameplay.TV Podcast
Vzdělání
,
Zábava

Fameplay.TV Podcast

Internetová televize, která dává slávě nový rozměr. Pořady, seriály, živé přenosy, velké projekty. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

316 epizod

87 odběratelů

Obrázek podcastu Případy z archivu
Historie

Případy z archivu

Extrémní kriminalistické případy, které se odehrály na území Československa nebo ve světě. Bezcitní sérioví vrazi a chladnokrevní psychopati, kteří svými činy děsili i vyšetřovatele a soudce. Nic pro citlivé povahy!

66 epizod

1173 odběratelů

Obrázek podcastu Události Luďka Staňka
Zpravodajství

Události Luďka Staňka

Zprávy, jaké jste ještě neslyšeli, s moderátorem, který by si na televizních obrazovkách ani neškrtl. Známý komentátor a stand-up komik Luděk Staněk v seriózním zpravodajském studiu zcela neseriózním způsobem komentuje aktuální dění z domova. Ze světa. Ze sportu. A taky

210 epizod

311 odběratelů

Obrázek podcastu Životy slavných
Vzdělání
,
Historie

Životy slavných

Charismatické, odhodlané, výjimečné. Takové byly osobnosti, které měly vliv na vývoj společnosti, historii svých zemí, potažmo celé dějiny. Poznejte životní osudu žen a mužů, kteří měnili svět.Sledujte Životy slavných ve videoformě na YouTube kanálu Životy slavných. Hos

70 epizod

762 odběratelů