Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcasty Jiří Štěpánek

Podcasty a Audioknihy od autora Jiří Štěpánek. K poslechu online na webu a ke stažení. Nebo poslouchejte v aplikaci Youradio Talk offline.

4 podcasty

Obrázek podcastu Audiožurnál Jirky Štěpánka
Společnost

Audiožurnál Jirky Štěpánka

Podcast ve kterém vyzpovídávám všechny možné zajímavé mladé lidi. Rozhovory se ale často uberou trochu jiným směrem než klasické: "co děláš? Jak ses k tomu dostal?" - alespoň tak se to snažím tlačit. Obecně se hodně bavíme o seberozvoji, zdraví a hlavně konspiračních t

34 epizod

6 odběratelů

Obrázek podcastu Ekonomický mýty a tak
Osobní rozvoj

Ekonomický mýty a tak

*trigger warning* Pojďme se na věci koukat trochu jinak

2 epizod

7 odběratelů

Obrázek podcastu Monopoly
Osobní rozvoj

Monopoly

Jak se buduje takový monopol? Po pravdě nemám vůbec ponětí. Přesto jsem se ale rozhodl vás na tuhle cestu vzít se mnou, sdílet všechny své postřehy, fuckupy a také doufám, že časem i nějaké úspěchy :) Jsem 18letý zelenáč na volné noze a tohle je takový můj audio deníče

7 epizod

3 odběratelé

Obrázek podcastu Střední v USA
Kultura

Střední v USA

Jsem teenager co povídá o svém roce stráveném na střední škole v USA - zážitky, tipy a zkušenosti nejenom pro lidi co o takovém pobytu přemýšlejí. Je to prostě podcast o studiu v zahraničí.

9 epizod

11 odběratelů