Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Dětské rádio Mělník

Podcasty a Audioknihy od autora Dětské rádio Mělník. K poslechu online na webu a ke stažení. Nebo poslouchejte v aplikaci Youradio Talk offline.

4 podcasty

Obrázek podcastu DĚTSKÝ FILMOVÝ FESTIVAL OTY HOFMANA 2022
Umění

DĚTSKÝ FILMOVÝ FESTIVAL OTY HOFMANA 2022

Dětští reportéři natáčeli velmi zajímavé rozhovory s osobnostmi, hosty a návštěvníky filmového festivalu Oty Hofmana v Ostrově u Karlových Varů.

18 epizod

1 odběratel

Obrázek podcastu Dětské rádio Mělník
Zpravodajství
,
Společnost
,
Děti a rodina

Dětské rádio Mělník

Ahoj, jsme dětské internetové rádio z Mělníka, které vysílají samotné děti pro každého koho zajímá jejich názor a pohled na svět.

500 epizod

5 odběratelů

Obrázek podcastu Mělnické forbíny
Volnočasové
,
Hry

Mělnické forbíny

Mělnické forbíny jsou podcastem, ve kterém se formou rozhovorů dozvíte mnoho zajímavostí o členech Divadelního spolku Nové divadlo Mělník a jejich divadelních přátelích.

7 epizod

4 odběratelé

Obrázek podcastu DRM - prázdninové reportáže 2022
Zpravodajství
,
Denní zprávy

DRM - prázdninové reportáže 2022

Prázdninová dobrodružství nejen dětských redaktorů Dětského rádia Mělník. Zažili jste o prázdninách něco zajímavého? Nebo se na nějaký zážitek nebo prázdninovou cestu teprve těšíte? Pošlete nám o tom krátkou audio zprávu a můžete být naším prázdninovým reportérem.

7 epizod

0 odběratelů