Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Dan Tržil

Podcasty a Audioknihy od autora Dan Tržil. K poslechu online na webu a ke stažení. Nebo poslouchejte v aplikaci Youradio Talk offline.

3 podcasty

Obrázek podcastu Na vlně podnikání
Byznys
,
Podnikání

Na vlně podnikání

Podcast týdeníku Ekonom o byznysu, managementu a inspirativním podnikání. Výjimečné postavy českého byznysu zpovídá šéfredaktor Petr Kain a jeho zástupce Martin Petříček.

228 epizod

73 odběratelů

Obrázek podcastu BYZNYScast Dana Tržila
Byznys
,
Podnikání

BYZNYScast Dana Tržila

Praktický podcast pro podnikavce a podnikatele. Jmenuji se Dan Tržil a věřím, že podnikání je nejlepší cesta k osobní svobodě. Podcast je s lidmi a pro lidi, kteří to vidí stejně. Rozebíráme byznys modely, sdílíme podnikatelské lekce a ukazujeme reálné zkušenosti. Žádn

24 epizod

6 odběratelů

Obrázek podcastu Proti Proudu
Společnost
,
Byznys

Proti Proudu

Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?

182 epizod

418 odběratelů