Zdravý životní styl souvisí s regenerací těla. Navštivte lázně v Rajeckých Teplicích

Zdravý životní styl, regenerace těla a patřičný odpočinek jdou spolu ruku v ruce. Když se tyto faktory skloubí se zdravím stravováním, tak vás vaše tělo a mysl odmění energií. Nechte proto odpočinout své tělo i duši v Rajeckých Teplicích na Slovensku.

Lázně Spa Aphrodite nabízejí člověku mnoho možností odpočinku a regenerace. Návštěvník lázní může relaxovat ve vodním a saunovém světě, užívat si léčebných procedur, nasávat blahodárných účinků termální léčivé vody nebo posilovat organismus ozdravovnou pitnou kůrou. Skvělý pocit dodá tělu i výborná gastronomie.

Zdroj: Lázně Spa Aphrodite

Návštěvníci lázní si oblíbili detoxikační program Aphrodite Natural Detox. Toho využívají především klienti, kteří vyhledávají zdravou stravu a touží po vitalitě a energii. Tento program má přírodním způsobem detoxikovat organizmus. Docílí toho tak pomocí upravené zdravé stravy, cvičením, relaxací, pitím rajeckoteplické minerální vody a působením různých procedur zaměřených na očistu těla.

Zdroj: Lázně Spa Aphrodite

„V dnešní době jsme intoxikovaní rizikovými a jedovatými látkami, které pocházejí nejen ze stravy, ale i ze vzduchu, vody, životního prostředí a celkově ze sedavého životního stylu. Je důležité se těmto znečišťujícím látkám nejen vyhýbat, ale je i aktivně odstraňovat z našeho těla. Komplexní očista těla i ducha během detoxikačního programu odstraní toxiny, restartuje činnost celého organizmu, zvýší energii a zlepší funkce jednotlivých orgánů,“ říká vedoucí lékař lázní Spa Aphrodite Rajecké Teplice Peter Bahúl.

Rajeckoteplické lázně jsou vyhlášené také svým nadstandartním ubytováním a výbornou gastronomií. Není právě nyní ten správný čas dopřát svému tělu skvělého odpočinku? Více informací se dozvíte na www.spa.sk.

 

 

Zdroj: Lázně Spa Aphrodite

 

Zdravý životní styl souvisí s regenerací těla. Navštivte lázně v Rajeckých Teplicích Foto: Lázně Spa Aphrodite

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.