Zažijte vánoční večírek ve středověké krčmě přímo v centru Prahy

Středověká krčma Anno Domini 1471 přináší nový rozměr pro týmové večírky nebo oslavy. Kromě skvělého jídla a pití alá středověké menu je pro návštěvníky připravena dobová hudba a tanečnice, ohnivá show, nebo věštkyně. 

Vybavení celé krčmy je stylově laděno do středověku – dřevěné lavice a stoly, keramické nádobí a dřevěné příbory. Obsluha v krčmě Anno je rovněž oblečena do dobových kostýmů.

Zdroj: Krčma Anno Domini 1471

Veškeré jídlo a pití je autentické a uvařené podle dobových receptů. Na Fantu nebo Sprite můžete v krčmě Anno Domini zapomenout. Strádat ale nebudete. Návštěvníci totiž mají možnost neomezeného přísunu přísunu pití i jídla.

Zdroj: Krčma Anno Domini 1471

I to je ten důvod, proč je krčma šitá na míru firemním akcím a vánočním večírkům. V případě zájmu o rezervaci nebo pro více informací navštivte internetové stránky www.krcmapraha.cz.

Zdroj: Krčma Anno Domini 1471

 

 

Zažijte vánoční večírek ve středověké krčmě přímo v centru Prahy Foto: Krčma Anno Domini 1471

reklama

Další články

 1. Papež František vyzývá Evropu ke sjednocení

  Společnost ·

  Papež František vyzval Evropu, aby se sjednotila, pokud chce do budoucna zajistit prosperitu a spravedlivou společnost pro všechny. Podle něj je dnes politika spíše ko…

 2. Babiš se pokusí o složení menšinové vlády, měli by ji doplnit nestraničtí odborníci

  Společnost ·

  Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se pokusí složit menšinovou vládu vytvořenou z ministrů ANO a nestranických odborníků. Informoval o tom v pátek server 

  Španělský Senát schválil omezení autonomie Katalánska

  Společnost ·

  Španělský Senát v pátek absolutní většinou umožnil centrální vládě dočasně omezit autonomii Katalánska. O zavádění konkrétních opatřeních vůči Katalánsku bude v příští…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.