Veřejnost může vybírat podnikatele, který obdrží ocenění Osobnost Českého Goodwillu

Od dnešního dne až do konce září může široká veřejnost hlasovat o příštím držiteli ocenění Osobnost Českého Goodwillu. Český Goodwill je ocenění pro odpovědné české firmy a podnikatele, kterých si lidé váží za jejich přístup k podnikání i širokému okolí. Letos do závěrečné fáze postoupilo 65 firem. V sekci Osobnost hlasuje veřejnost, ostatní čtyři kategorie ocení odborná porota.

V letošním roce organizátoři obdrželi o 15 % více nominací než loni. Do závěrečné fáze pak postoupilo celkem 65 odpovědných firem, které nominovala veřejnost. O prestiži ocenění svědčí i letošní záštita 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Jaroslavy Jermanové, Ministra zemědělství Mariana Jurečky, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Česko-německé obchodní a průmyslové komory.

V kategorii Osobnost může veřejnost hlasovat pro malé živnostníky a řemeslníky, poctivé české farmáře a potravináře i pro významné a velké průmyslové společnosti. Nominovány byly i neziskové organizace a sdružení, bez jejichž úsilí by se často nedostalo pomoci těm nejpotřebnějším. Vrcholem Českého Goodwillu 2015 bude slavnostní říjnový galavečer, na kterém budou slavnostně předána všechna ocenění. O vítězích kategorií Tradice, Inovace, Partner a Mecenáš rozhodne odborná porota.

Hlasovat o vítězi kategorie Osobnost můžete na webu www.cesky-goodwill.cz až do půlnoci 30. září.

 

Zdroj: Český Goodwill; Zet

 

Veřejnost může vybírat podnikatele, který obdrží ocenění Osobnost Českého Goodwillu Foto: ilustrační foto – loňská vítězka kategorie Osobnost Český Goodwill 2014 Blanka Milfaitová

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.