V jihoněmecké Kostnici se střílelo, zemřeli dva lidé a další tři utrpěli těžká zranění

Při střelbě na diskotéce v jihoněmecké Kostnici dnes brzy ráno zemřeli dva lidé a tři další utrpěli těžká zranění. Jedním z mrtvých je 34letý střelec, který zemřel při střetu s policií. Jeho motiv zatím není známý, uvedla v tiskové zprávě policie.

Incident se odehrál v ulici Max-Stromeyer-Straße okolo 04:30 SELČ, kdy muž začal střílet na jedné z diskoték osmdesátitisícového města u hranic se Švýcarskem. Na místě okamžitě propukla panika a lidé se snažili uprchnout z budovy nebo se schovat.

Protože nebylo hned jasné, jestli je pachatel jeden, nebo je jich více, byly na místo povolány i speciální jednotky. Útočník byl nakonec těžce zraněn při přestřelce s policií. Svým zraněním podlehl v nemocnici. Střelné zranění utrpěl i jeden z policistů, který ale není v ohrožení života.

 

 

Zdroj: ČTK

V jihoněmecké Kostnici se střílelo, zemřeli dva lidé a další tři utrpěli těžká zranění Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

 1. Čeští studenti zvítězili v prestižní mezinárodní soutěži Microsoftu

  ·

  Tým studentů z pražské univerzity ČVUT se svým projektem, jenž pomáhá dětem s cukrovkou, vyhrál v prestižní mezinárodní soutěži 

  Škoda zvýší v Alžírsku výrobu Octavií, vyrobí jich 2100

  Byznys ·

  Výrobce automobilů Škoda Auto letos v Alžírsku vyrobí 2100 vozů Octavia. Prodej škodovek by měl v roce 2020 v této severoafrické zemi stoupnout z loňských 3000 na zhru…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.