Utíkej. To je nejefektivnější obrana, říká podnikatel a instruktor Petr Moučka

Dalším hostem pořadu Myšlení první ligy byl zakladatel a šéf-instruktor systému SORUDO, Petr Moučka. Co vlastně SORUDO je a k čemu slouží? A jak na něj nahlíží sám Moučka? 

Jak by systém SORUDO představil sám jeho autor?

„Jde o kombinaci sebeobrany s prvky záchranářství. Jde o komplexní systém řešení krizových situací. Tedy od verbální sebeobrany až po první pomoc.“ 

Co se na takovém semináři člověk naučí?

„Bude to záležet, na tom, kam přijde. Máme specializované semináře na semináře pro holky. Nebo máme semináře na ovládání zbraní. Nebo i na autonehodu. Za den Vás naučím, jak přežít sám nebo se svou rodinou. Případně někoho u autonehody zachránit.“

Více o systému a také o tom, zda Petr Moučka prožil ve své kariéře nějaké těžké chvíle, zda a jak ho posílily, jaké největší úspěchy prožil a jaké jsou jeho další plány, si můžete poslechnout v celém rozhovoru v playeru výše.

Pravidelné rozhovory s hosty rozvojového kouče, mentora a také bývalého prezidenta společnosti Microsoft pro Evropu Jana Mühlfeita na téma osobního rozvoje uvádíme v pořadu Myšlení první ligy na rádiu ZET každé pondělí po 10:45.

 

Zdroj: ZET/youradio.news

Utíkej. To je nejefektivnější obrana, říká podnikatel a instruktor Petr Moučka Foto: Zet

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.