U lékaře: O revmatoidní artritidě, lupénce a jiných revmatických onemocněních s MUDr. H. Brabcovou

Revmatická onemocnění vznikají jako onemocnění imunitního systému, která následně napadají buňky vlastního organismu. Mezi nejčastější problémy patří zánětlivá revmatoidní artritida, Bechtěrovova nemoc a lupénka. O léčbě onemocnění imunitního systému hovoří v pořadu u Lékáře MUDr. Hana Brabcová z revmatologické ambulance a oddělení klinické farmakologie Fakultní nemocnice Plzeň.

U lékaře je pravidelný pořad vysílaný ve Studiu Zet na rádiu BBC, který připravujeme ve spolupráci s internetovou poradnou www.ulekare.cz.

Premiéru pořadu si můžete poslechnout každou středu v 15.46, reprízu v sobotu v 9.46 a také v pondělí v 15.46. Záznam aktuálního dílu pořadu najdete v playeru výše.

U lékaře: O revmatoidní artritidě, lupénce a jiných revmatických onemocněních s MUDr. H. Brabcovou Foto: ČTK

reklama

Další články

  1. Reklamní tržby loni stouply o pět procent

    Byznys ·

    Tržby reklamy v minulém roce posílily o 4,8 procenta na 65,7 miliardy korun v ceníkové hodnotě. Největší růst vykázala televizní a rozhlasová reklama, naopak tisková i…

  2. Sonda New Horizons zahájila průzkum planety Pluto

    Tech ·

    Americká sonda New Horizons, kterou Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) vyslal do vesmíru v lednu roku 2006, zahájila přibližování k trpasličí planetě Pluto. Son…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.