TOP 09 chce klást důraz na lidské svobody, podporu podnikání a omezování byrokracie

TOP 09 v pondělí zahájila takzvanou žhavou část své kampaně pro sněmovní volby. Chce v ní klást důraz na lidské svobody, podporu podnikání a omezování byrokracie. Hodlá usilovat také o silnou roli ČR v rámci Evropské unie. Slibuje mimo jiné daňové odpočty pro pracující matky, možnost příspěvků na penze rodičů v rámci důchodové reformy a stát jako službu.

„Prosazujeme politiku, která svobodu každého člověka chrání, nikoliv oslabuje a lidi šikanuje. Prosazujeme vládu práva, nechceme vládu vůdců,“ řekl předseda strany Miroslav Kalousek.

V kontaktní kampani chystá TOP 09 v krajích novinky, za voliči vyrazí třeba na tříkolkách i s veterány. V Libereckém kraji bude lídr Václav Horáček řídit tříkolovou elektrickou rikšu, upravenou pro rozvoz kávy a nanuků. Olomoucký lídr Aleš Jakubec chce jezdit za voliči ve veteránu volkswagen brouk. V Jihočeském kraji bude kampaň spojená s uměním street art. Středočeští kandidáti zase chtějí zaujmout voliče mimo jiné pojízdnou kavárnou.

Kontaktní kampaň podpoří strana čtyřmi miliony korun, minimálně stejnou sumu do ní vloží jednotlivé kraje.

 

 

Zdroj: ČTK

TOP 09 chce klást důraz na lidské svobody, podporu podnikání a omezování byrokracie Foto: ČTK/Kamaryt Michal: Miroslav Kalousek

reklama

Další články

  1. Islám patří podle Merkelové k Německu

    Společnost ·

    Německá kancléřka Angela Merkelová (CDU) uvedla, že islám patří k Německu. Čtyři miliony muslimů pak mají vliv na úspěšnost spolkové republiky. Merkelová to v neděli u…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.