ČT art odvysílá přímý přenos z předávání hudebních cen Grammy

Diváci ČT art se mohou těšit na přímý přenos udílení cen Grammy. Předávání nejprestižnějších hudebních cen se totiž odvysílá v pondělí ve dvě hodiny ráno. Přenos bude překládat do českého jazyka Dana Hábová. Průvodní komentář pak poskytne hudební publicista Jan Rejzek. Informaci řekla mluvčí České televize Alžběta Plívová. 

Ve Staples Center v Los Angeles bude rozdáno celkem osmdesát tři pozlacených gramofonů, o jeden více než loni. Moderátorem ceremoniálu bude rapper LL Cool J, který se této role zhostí počtvrté v řadě.

„ČT art se systematicky věnuje současné hudební scéně v celé její žánrové šíři,“ uvedl výkonný ředitel ČT art Tomáš Motl. „Prostřednictvím Grammy nabídneme našim divákům živá vystoupení těch momentálně nejlepších a nejslavnějších, ale i nejoriginálnějších hudebníků planety,“ dodal.

Mezi hudebníky, kteří ve Staples Centre vystoupí, jsou například zpěvačky Madonna, Katy Perryová či Ariana Grandeová, producent a zpěvák Pharrell Williams a také australská hard rocková legenda AC/DC. Duet společně zazpívají například zpěvačka Lady Gaga a swingová legenda Tony Bennett, zpěvačka a členka No Doubt Gwen Stefaniová a frontman skupiny Maroon 5 Adam Levine. Velkou událostí jistě bude vystoupení barbadoské zpěvačky Rihanny, amerického rappera Kanyeho Westa a Paula McCartneyho s jejich novou společnou skladbou FourFiveSeconds.

 

Zdroj: ČTK

ČT art odvysílá přímý přenos z předávání hudebních cen Grammy Foto: ČTK

reklama

Další články

  1. Nespolehlivých plátců DPH je mezi firmami 165

    Byznys ·

    Počet nespolehlivých plátců v registru plátců daně z přidané hodnoty (DPH) stoupl do února na 165 firem. Oproti listopadu jde o desetiprocentní nárůst. Téměř 70 procen…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.