Stáňa Šlosserová – světová designérka a stylistka s řidičským oprávněním na traktor

Velmi zajímavou cestu ušla nyní velmi uznávaná interiérová a kostýmní designérka a stylistka Stáňa Šlosserová. Na základní škole v ní nikdo talent neviděl, proto místo studia designu šla na střední zemědělskou školu. Skutečně tedy vlastní řidičák na traktor. 

V současnosti patří mezi výrazné osobnosti v oblasti filmových kostýmů. Má za sebou více než desetiletou praxi v navrhování kostýmů do filmů, hudebních klipů a reklam u nás i v zahraničí. Spolupracovala třeba při natáčení filmů Gladiátor nebo Černý jestřáb sestřelen.

Poslechněte si v rozhovoru s Janem Mühlfeitem, kdo Stáňu Šlosserovou v dětství nejvíce ovlivnil, jak se k designu dostala nebo jak získala sebevědomí.

Pravidelné rozhovory s hosty rozvojového kouče, mentora a také bývalého prezidenta společnosti Microsoft pro Evropu Jana Mühlfeita na téma osobního rozvoje uvádíme v pořadu Myšlení první ligy na rádiu ZET každé pondělí po 10:45.

 

Zdroj: ZET

Stáňa Šlosserová – světová designérka a stylistka s řidičským oprávněním na traktor Foto: Zet

reklama

Další články

 1. Favoritem pro lednové prezidentské volby je Zeman

  Společnost ·

  V prvním kole přímé volby prezidenta by nyní vedla současná hlava státu Miloš Zeman. Ani on by však nedosáhl na nadpoloviční většinu hlasů nutnou pro okamžité vítězstv…

 2. Prezidentské kampaně? Zatím nuda a šeď...

  Společnost ·

  Bez výrazných zlomů či překvapení pokračuje podle politologů předvolební kampaň pro druhou přímou volbu prezidenta České republiky. Podle politologů oslovených ČTK se …

 3. Seehofer se stal znovu předsedou CSU

  Společnost ·

  Bavorská Křesťanskosociální unie (CSU) si dnes do svého čela znovu zvolila Horsta Seehofera. Na sjezdu v Norimberku od delegátů obdržel 83,7 procenta hlasů. Na bavorsk…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.