Soutěž o lístky na koncert Hanse Zimmera

Nejžádanější skladatel filmové hudby Hans Zimmer v neděli 4. června zavítá do O2 Areny v Praze. Díky zet.cz můžete být u toho. Stačí se na našem Facebooku zapojit do soutěže.

Hans Zimmer, v Hollywoodu nejžádanější a průkopnický skladatel filmové hudby, jehož 100 filmové skóre vydělalo na pokladnách kin přes 24 miliard dolarů, se vrací do Evropy v létě roku 2017 po prvních koncertech ve Spojených státech a Austrálii.

Zimmer vystoupí na pódiu se svou 15 člennou kapelou společně s orchestrem a sborem, tedy s více než šedesáti umělci. Živé turné Hanse Zimmera představuje mnohovrstevnatý zážitek pro milovníky neobyčejných koncertů. Tento přinese skladby z bohaté hudební kariéry Zimmera napříč několika dekádami jeho tvorby. Hansovo vůbec první turné s názvem 'Hans Zimmer odhalen’ (‘Hans Zimmer Revealed’) v roce 2016 odstartovalo dvěma vyprodanými koncertními večery v londýnské Wembley Aréně před zahájením 33 po sobě jdoucích vystoupení v hlavních evropských metropolích včetně Paříže, Prahy, Berlína, Mnichova, Ženevy, Dublinu nebo Vídně.

Letošní koncerty budou uváděny ve dvou částech: první zahrnuje některé skladby z klasických filmových hitů, jako jsou Gladiátor, Lví král a Piráti z Karibiku. Druhá část uvede inovované verze slavných skladeb, které známe třeba z Temného rytíře - trilogie nebo Počátku, v nichž vystoupí speciální hosté ze světa rocku a popu. 

Jak vyhrát lístky na jeho pražský koncert? Na Facebooku Zet.cz do zpráv napište, kolik Hans Zimmer získal nominací na Oscara a kolik z nich jich proměnil. Pětici výherců se správnou odpovědí vylosujeme 15. května 2017. Každý z výherců obdrží DVA lístky.

Pravidla soutěže naleznete zde.

 

 

 

Soutěž o lístky na koncert Hanse Zimmera

reklama

Další články

 1. Sobotka vyzývá Zemana, aby respektoval Ústavu

  Společnost ·

  Premiéra Bohuslava Sobotky vyzval prezidenta Miloše Zemana, aby respektoval Ústavu. Reagoval tak na prohlášení Hradu po schůzce Zemana a ministra financí Andreje Babiš…

 2. Macronovo vítězství může pomoci české koruně

  Byznys ·

  Nedělní vítězství proevropského kandidáta Emmanuela Macrona ve francouzských prezidentských volbách přispěje k posílení společné evropské měny. Podle analytiků může po…

 3. Macron se stal novým francouzským prezidentem

  Společnost ·

  Francouzské prezidentské volby vyhrál centrista Emmanuel Macron. Podle povolebních odhadů získal přibližně 65 procent hlasů. Porazil kandidátku krajní pravice Marine L…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.