Rhodos - cena za image. 16. ročník ocení firmy, které jsou ve svém oboru nejlépe vnímány

Již 14. října budou v pražském Kaiserštejnském paláci vyhlášeni vítězové šestnáctého ročníku soutěže Rhodos - cena za image. Cílem soutěže je ohodnotit reputaci společností, které působí na českém trhu ve vybraných oborech výroby a služeb - a vybrat ty nejlepší. 

Žebříček nejlepších firem z hlediska image je sestavován na základě průzkumu, do kterého se každý rok zapojuje 300 vrcholových manažerů z náhodně vybraných firem v celé České republice. Ti jsou požádáni, aby spontánně jmenovali pět firem z každého oboru a z nich potom vybrali tu s nejlepší image. 

V soutěži jsou zahrnuty firmy ze sedmi oborů, a to výrobci a dodavatelé v oblasti potravin, výrobci a dodavatelé z nepotravinářské oblasti, výrobci a dodavatelé nápojů, obchodní řetězce, telekomunikační společnosti, internetové vyhledávače a zpravodajské portály a e-shopy. 

Výše v textu si můžete poslechnout rozhovor s Janem Herzmannem, předsedou občanského sdružení Rhodos – firemní image, který byl hostem Studia Zet.  

Zdroj: rhodosaward.cz

 

Rhodos - cena za image. 16. ročník ocení firmy, které jsou ve svém oboru nejlépe vnímány  Foto: rhodosaward.cz

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.