Pátý ročník Festivalu Exportu nabídne vystavovatelům unikátní obchodní vazby

Křižíkovy pavilony na pražském Výstavišti Holešovice přivítají již popáté nejen účastníky, ale zejména vystavovatele z celého světa na akci Festival Exportu. Ta se uskuteční ve dnech 14. – 15. 6. 2017.

Stejně jako v minulém roce, kdy navštívilo více než 800 účastníků ze 45 zemí celého světa, i letos organizátoři akce očekávají vysokou účast. Tu již nyní potvrdilo více než 20 velvyslanectví včetně partnerských firem. Festivalu se tak zúčastní nejen oficiální vládní delegace, ale zejména i podnikatelské mise.

Obě hlavní části (přednáškovou a expoziční) budou doprovázeny organizovanou sérií obchodních meetingů - B2B Eventem, v jehož rámci návštěvníci mohou realizovat krátké obchodní schůzky se svými protějšky z několika desítek evropských i mimoevropských zemí.

„Cílem akce je nejenom podpora společností v oboustranné mezinárodní obchodní spolupráci a poskytnutí aktuálních informací a kontaktů, které jsou potřebné nejenom k úspěšnému exportu. Máme ověřeno z minulých ročníků, že okamžité obchodní příležitosti vznikají na Festivalu. Společnostem jsou touto cestou představeny také obchodní a kulturní zvyklosti jednotlivých exportních destinací“, říká David Kratochvíl, předseda sdružení CzechInno David Kratochvíl.

Zejména pro vystavovatele je připraveno mnoho výhod. Všichni vystavovatelé na této akci získají benefity jako je účast na společenském večeru Festivalu s účastí VIP hostů, kompletní seznam účastníků Festivalu pro obchodní využití, možnost prezentace produktů a služeb před účastníky z více než 30 zemí světa či možnost rozhovoru s přítomnými médii. Kompletní nabídka plnění pro vystavovatele je součástí přiložené prezentace. „Pro čtenáře serveru ZET poskytneme slevu 40% slevu na vystavovatelský poplatek. Stačí napsat do poznámky ZET. Pouze jako vystavovatel s informačním místem si vytvoříte unikátní obchodní vazby“, dodává Kratochvíl.

 

 

 

Pátý ročník Festivalu Exportu nabídne vystavovatelům unikátní obchodní vazby

reklama

Další články

 1. BBC: Donald Trump kritizoval londýnského starostu

  Společnost ·

  Londýnského starostu Sadiqa Khana po teroristických útocích kritizoval americký prezident Donald Trump. Khan podle Trumpa situaci podceňoval, protože Londýňanům tvrdil…

 2. Černá Hora dnes oficiálně vstoupí do NATO

  Společnost ·

  Černá Hora se dnes slavnostním uložením přístupových dokumentů na americkém ministerstvu zahraničí oficiálně stane 29. členem Severoatlantické aliance (NATO). Ceremoni…

 3. Začal boj o osvobození Rakky od IS

  Společnost ·

  Operace s cílem osvobodit město Rakka, které je baštou Islámského státu (IS) v Sýrii, už začala. Turecko o tom informovaly Spojené státy, oznámil dnes turecký premiér …

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.