Písničkářka Suzanne Vega se v létě vrátí do Prahy, vyhrajte lístky na koncert

Americká písničkářka Suzanne Vega vystoupí v červenci v pražském Divadle Archa společně s kytaristou Gerry Leonardem a bubeníkem Dougie Yowellem. Na stránkách Koule.cz můžete soutěžit o vstupenky.

Koncert se uskuteční 22. července v Divadle Archa. Vega se do České republiky vrací pravidelně, naposledy zde vystoupila v roce 2012 na závěr svého evropského turné. Na webu Koule.cz můžete vyhrát vstupenky na její vystoupení, stačí jen správně odpovědět na otázku.

Vega v listopadu 2012 zahrála v pražské Malostranské besedě. Šlo o koncert jejího tehdejšího evropského turné, v rámci kterého vystoupila i v v ostravské ČEZ Aréně a v hale TJ Slavia v Hradci Králové společně se skupinou Čechomor. Také tehdy ji doprovázel její dvorní kytarista Gerry Leonard. Spolupráci s Čechomorem zahájila roku 2009, kromě společných koncertu s kapelou natočila písničku Rain is Falling na album Čechomoru Místečko.

V Praze vystoupila i v roce 2010 na multikulturní akci Pocta Václavu Havlovi.

Písničkářka Suzanne Vega se narodila v červnu 1959 v Kalifornii. Kritika nadšeně přijala už její první album Suzanne Vega vydané v roce 1985. Stálicí světové scény se stala v roce 1987 po vydání alba Solitude Standing s hity Luka a Tom's Diner.

Zdroj: ČTK

Písničkářka Suzanne Vega se v létě vrátí do Prahy, vyhrajte lístky na koncert Foto: Divadloarcha.cz

reklama

Další články

  1. Česká pošta zvažuje, že se stane bankou

    Byznys ·

    Česká pošta zvažuje, že požádá o vlastní licenci k poskytování bankovních služeb. V roce 2017 jí vyprší partnerská smlouva s ČSOB, která na poštách nabízí služby p…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.