PR osobností roku se stal kulturní aktivista a provozovatel café V lese Ondřej Kobza

Kulturní aktivista a provozovatel  vršovického café v Lese Ondřej Kobza, který loni rozmístil ve veřejném prostoru Prahy piána, byl na letošním ročníku konference PR Summit vyhlášen českou osobností public relations. 

Smyslem ocenění je upozorňovat na manažery nebo profesionály s výrazným PR.  Kobza se stal už šestou PR Osobnosti roku za svoji angažovanost ve veřejném prostoru. Do veřejného povědomí se dostal díky projektu, v rámci kterého do veřejných prostor v Praze a dalších městech umístil piána, na které si mohl zahrát kdokoli z kolemjdoucích. Po úspěchu pian následovalo také rozmisťování šachových stolků.

Šestý ročník oborové konference PR Summit byl zaměřen na příležitosti a hrozby rozvolněných hranic mezi PR a marketingem, stejně jako na možnosti a výzvy měření efektivity PR, analýzu a kombinování „velkých dat“, komunikaci státní správy, content huby, sociální PR a propojování tradičních a nových komunikačních kanálů. 

Summit tradičně organizovala společnost Blue Events ve spolupráci s Asociací PR Agentur.

Zdroj: PR Summit

PR osobností roku se stal kulturní aktivista a provozovatel café V lese Ondřej Kobza Foto: ČTK: Ondřej Kobza

reklama

Další články

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.