Pohon všech kol Mercedes-Benz 4MATIC je zárukou pro vaši bezpečnost a komfort

Systém 4MATIC nabízí daleko více než standardní pohon všech kol. Umožní vám jet v jakémkoliv terénu, po jakémkoliv povrchu a spolehlivě vás podpoří v každé jízdní situaci.

Jistá jízda bez ohledu na počasí

Zdroj: Mercedes-Benz

Nezáleží na tom, zda venku zuří sněhová vánice, silnice je schovaná pod napadaným listím nebo si užíváte letní slunce. Systém 4MATIC vám zaručí skvělé ovládání vozů Mercedes-Benz v každém ročním období. Uklouzané zasněžené cesty i dlouhé zaprášené zatáčky společně zvládnete s bravurou.

Každé zvlášť, ale všechny za jedno

Zdroj: Mercedes-Benz

Systém 4MATIC nepřetržitě sleduje rychlost každého kola. Monitoruje, zda se v dané jízdní situaci otáčí správně, či nikoliv. Pokud kterékoliv ze čtyř kol začne podkluzovat, přenese se náhon automaticky na kolo na opačné straně. I v situaci, kdy budou mít problémy tři kola ze čtyř, systém 4MATIC zajistí přizpůsobení kol aktuálním podmínkám vaší jízdy. Můžete si tak v pohodlí a bezstarostně užívat jízdu na jakékoliv silnici!

Skvělý tým pomocníků

Zdroj: Mercedes-Benz

Systém 4MATIC pohání automatická převodovka se 7 nebo 9 stupni a zároveň spolupracuje s dalšími systémy vozu, například se systémem ABS (Antilock Braking System), 4-ETS (4-wheel Electronic Traction System) a ESP® (Electronic Stability Program). Tím je zaručena přesná reakce na požadavky každého kola.

 

 

Zdroj: Zet

 

Zdroj: Zet

Pohon všech kol Mercedes-Benz 4MATIC je zárukou pro vaši bezpečnost a komfort Foto: 4MATIC

reklama

Další články

  1. Od hokeje k vaření

    Byznys ·

    22letý Martin Škoda je přes své mládí velmi uznávaným kuchařem. Opakovaně boduje na kuchařských Oscarech, přesněji řečeno Oscarech mezi kuchařkami. Jedná o prestižní s…

  2. Papež František vyzývá Evropu ke sjednocení

    Společnost ·

    Papež František vyzval Evropu, aby se sjednotila, pokud chce do budoucna zajistit prosperitu a spravedlivou společnost pro všechny. Podle něj je dnes politika spíše ko…

Youradiotalk.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio talk.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.